Gra w Lotto przez internet

2018-12-05 0 przez Pliki

Gra w Lotto przez internet. Nie trzeba iść do kolektury, aby zagrać w Lotto. Start sprzedaży zakładów online w Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Eurojackpot.

Co ciekawe do końca roku Totalizator Sportowy chce uruchomić też do 50 salonów gier na automatach. Pierwsze z nich otwarto w czerwcu w ramach pilotażu. Zgodnie z obowiązującym prawem w gry liczbowe mogą grać wyłącznie osoby, które ukończyły 18. rok życia. Każda złotówka Gracza LOTTO to 19 gr dla polskiego sportu i kultury.

Ostatnie duże wygrane to dwie „szóstki” warte po 1 000 000 zł padły w Warszawie oraz Skubiance (woj. mazowieckie). Oznacza to, że liczba Lottomilionerów zwiększyła się do 1252. Oto szczęśliwie wylosowane liczby 13 września: 8, 14, 15, 23, 27, 31.

Warszawa to najszczęśliwsze miasto dla graczy LOTTO. Wczorajsza główna wygrana to już 116 „szóstka” w tym mieście. Gracz zawarł zakład w kolekturze LOTTO przy Alejach Jerozolimskich 179. Co ciekawe, to już druga trafiona „szóstka” w tym punkcie.

Drugi szczęśliwiec zagrał w kolekturze w Skubiance przy ulicy Zegrzyńskiej 13B. Warto podkreślić, że Skubianka debiutuje na liście miejscowości, w których grają Lottomilionerzy.

Co warte zaznaczenia, obydwaj szczęśliwcy wybrali metodę gry chybił trafił. Gratulujemy!

Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.