Discord Nitro za darmo

2023-05-26 0 przez Pliki

Discord Nitro za darmo 1 miesiąc. Jeszcze więcej zabawy na Discordzie dzięki DARMOWEMU miesiącowi Nitro! Graj z najnowszymi dodatkami do Nitro, jak np. niestandardowe motywy kolorystyczne, superreakcje i panel dźwięków oraz korzystaj z ulepszonych funkcji czatu głosowego i tekstowego, które gracze znają i uwielbiają.

KIEDY KOŃCZY SIĘ PROMOCJA NA DISCORD NITRO W EPIC GAMES STORE?

Promocja ta zaczyna się 25 maja 2023 r. o godzinie 17:00 czasu polskiego, a kończy się 7 czerwca 2023 r. o godzinie 17:00 czasu polskiego. https://store.epicgames.com/pl/p/discord–free-discord-nitro-offer-faq

Discord darmowy i bezpieczny czat głosowy i tekstowy komunikator dla graczy, działający na komputerze i telefonie. Przestań płacić za serwery TeamSpeak i nie męcz się ze Skype. Ułatw sobie życie grając na pc i smartfonie.

Co to jest Discord? Darmowa alternatywa TeamSpeka Discord to bezpłatna aplikacja służąca do rozmów głosowych i komunikacji za pomocą wiadomości tekstowych, ze zdjęciami oraz filmami, zaprojektowana początkowo dla graczy komputerowych. Wykorzystuje technologię Voice over Internet Protocol. Discord ma 200 milionów zarejestrowanych użytkowników. Discord lepszy darmowy TeamSpeak dla graczy?

Twórz bezpieczne kanały czatu, aby grać w gry ze znajomymi, organizować drużyny, znajdować członków drużyny, LFG i brać udział w społecznościach graczy. Niezależnie od tego, czy grasz w Battle Royale, MOBA, FPS lub RPG, czy podążasz za streamerami lub e-sportami, możesz łatwo rozpocząć czat grupowy na wszystko, o czym ty i twój klan gier chcesz rozmawiać.

Oto dlaczego Discord to najlepsza aplikacja do gier na świecie:

* Czat tekstowy, głosowy i wideo na żywo

Wysyłaj wiadomości, dzwoń i rozmawiaj ze znajomymi w czasie rzeczywistym, odpowiadając na wszystkie potrzeby związane z grami: wszystko, od koordynowania sesji gry dla Apex Legends po omawianie meta gry League of Legends i organizowanie wydarzeń drużynowych CS: GO po pamiętanie o Hearthstone. Możesz nawet przesyłać własne zdjęcia i pliki GIF.

* Prywatne i publiczne wiadomości

Niezależnie od tego, czy tworzysz serwer czatowy dla swojej osobistej drużyny Fortnite, czy też dużej internetowej społeczności trenerów Dota 2, Discord zapewnia ci ochronę. Przyjaciele DM 1 na 1, czat grupowy w tajnym klanie tylko dla zaproszonych, a nawet uruchomienie kanału publicznego, do którego każdy może dołączyć. Możesz uczestniczyć w dowolnej liczbie serwerów!

* Natychmiastowe zaproszenia do serwerów czatu

Zapraszanie znajomych do rozmowy jest tak proste, jak skopiowanie / wklejenie linku. Gdy Twoi koledzy z drużyny otworzą Twój unikalny link do serwera, zostaną natychmiast dodani do Twojej grupy czatów głosowych lub tekstowych, dzięki czemu możesz od razu zacząć grać, organizować rajdy World of Warcraft i wyrzucać śmieci do znajomych z Rocket League.

* Narzędzia serwerowe i role członków

Discord jest pełen narzędzi, które pomogą ci zorganizować swoje gildie w dowolny sposób. Uporządkuj rozmowy, dodając kanały tematyczne na każdym serwerze i przypisz role członkom, jeśli chcesz dać im specjalne uprawnienia lub uprawnienia do modyfikacji. Możesz także posortować określonych członków klanu na grupy, które możesz wysłać jednocześnie za pomocą jednego tagu.

* Zarządzanie wspólnotą

Grupy różnej wielkości rozwijają się na Discord. W rzeczywistości jesteśmy preferowaną aplikacją do komunikowania się twórców gier, społeczności Reddit, streamerów Twitcha, twórców treści YouTube i niezliczonych innych grup zainteresowań związanych z grami do publikowania wiadomości, ankiet, nagród i dyskusji dla tysięcy obserwujących.

* Sterowanie powiadomieniami push

Chcesz otrzymywać powiadomienia, gdy ktoś DM lub oznaczy Cię tagiem gry Overwatch, ale nie w przypadku dużej debaty na temat tworzenia teorii w grupie MTG Arena? Jest to łatwe dzięki naszym szczegółowym ustawieniom powiadomień serwera, które dają pełną kontrolę nad typami wiadomości, o których będziesz powiadamiany.

* Wieloplatformowa aplikacja do rozmów AFK

Discord jest dostępny zarówno na urządzenia mobilne, jak i stacjonarne, dzięki czemu możesz rozmawiać na czacie ze swoim zespołem podczas grania w gry takie jak PUBG, Rainbow Six Siege lub Destiny 2 na komputerze, a także kontynuować memy z całą drużyną w telefonie, gdy grasz Pokemon Go. Mają całą elastyczność, jakiej potrzebujesz w aplikacji, która jest przyjemna, elegancka i łatwa w użyciu.

Do tej pory powstały miliony serwerów Discord, z bogatymi społecznościami i zwartymi gildiami utworzonymi wokół wielu gier i zainteresowań. Więc na co czekasz? Zainstaluj Discord za darmo, uruchom serwer czatu lub dołącz do znajomego i poczuj się jak w domu.

Pobierz Discord za darmo na komputer i telefon https://discordapp.com/