Mega Fakturka Lite program do wystawiania faktur

2020-01-01 0 przez Pliki

Mega Fakturka to darmowy program do fakturowania kierowany do małych przedsiębiorstw nie prowadzących gospodarki magazynowej. Program zawiera kartotekę towarów i kontrahentów. Wystawia takie dokumenty sprzedaży jak faktury VAT/VAT MP, korekty faktur VAT/VAT MP oraz faktury proforma. Pozwala drukować różne zestawienia i przelewy także do ZUS i US. Za jej pośrednictwem możemy gromadzić dane dotyczące naszych klientów (m.in. adres, NIP, REGON, nr telefonu, e-mail itp.) oraz oferowanego towaru (nazwa, stawka VAT, jednostka miary, ceny itp.).

Mega Fakturka lite

Darmowy program do wystawiania faktur skierowany jest dla małych firm.

W programie do faktur można wystawić następujące dokumenty: Faktura VAT, korektę faktury VAT.

Pozwala drukować również różnego rodzaju zestawienia jak: Sprzedaż za okres, Sprzedaż kontrahentom za okres, Sprzedaż wybranego kontrahent, Cennik towarów oraz Sprzedaż towarów.

Można wydrukować dodatkowo różne druki jak: przelew / wpłata do banku, przelew do ZUS, przelew do US, nadruk danych adresowych kontrahenta na kopertę.

Darmowy program do wystawiania faktur jest bezpłatny i nie posiada ograniczeń czasowych ani ilościowych kartotek dokumentów, towarów i kontrahentów.

Program do faktur jednostanowiskowy bez możliwości pracy w sieci.

Pobierz Mega Fakturka lite za darmo https://www.megafakturka.pl/darmowy-program-do-faktur,8.html#prettyPhoto