IFIRMA – darmowy program do fakturowania

2020-01-02 0 przez Pliki

IFIRMA – darmowy program do fakturowania online, mobilnie i offline na komputerze. Po założeniu konta w serwisie wybierajmy moduł darmowych faktur i rachunków – możemy liczyć na proste zasady, wygodę i zero zobowiązań. Szybko wystawisz faktury lub rachunki. Sam decydujesz z jakiego urządzenia korzystasz – możemy wystawisz szybko faktury online ze smartfona lub tabletu. Gotowe dokumenty wysyłamy do kontrahentów wprost z aplikacji.

Darmowy program do fakturowania IFirma oferuje zarządzanie kontrahentami, towarami i sprzedażą.
Otrzymujemy zestaw wygodnych narzędzi porządkuje bazy kontrahentów oraz towarów i usług. Wyniki finansowe firmy możesz monitorować na interaktywnych wykresach.
Co więcej IFIRMA – darmowy program do fakturowania jest gotowy do pracy z e-sklepami.
Możesz skorzystać z wygodnych integracji z Allegro i najpopularniejszymi platformami e-commerce. Twój sklep wysyła do ifirma dane o sprzedanych produktach, automatycznie wystawione e-faktury trafiają do klientów.

E-faktury wystawiane za pośrednictwem ifirma – darmowy program do faktur są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, a oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane. Dane są bezpieczne – przekazywane w systemie szyfrowane są za pomocą 128-bitowego klucza SSL, a wszystkie Twoje faktury posiadają cyfrowe zabepieczenie SHA1 RSA.

Program do faktur iFirma

posiada także mobilne aplikacje dzięki czemu mozemy wystawiać faktury na komórce lub tablecie. Aplikacja działa z urządzeniami mobilnymi z systemem Android oraz iOS. Jest dostępna na Google play i App Store.

System IFIRMA – darmowy program do fakturowania umożliwia wysyłanie faktur i rachunków do kontrahenta mailem lub tradycyjną pocztą. Wydrukujemy i wyślemy je za Ciebie.

Podstawowe zalety bezpłatnego programu do faktur ifirma

Oszczędność i bezpieczeństwo
Wystawiaj wszystkie rodzaje faktur za darmo. Twoje faktury zabezpieczamy cyfrowo, a kopie zapasowe systemu wykonujemy w trybie ciągłym.

Prostota i wygoda
Stwórz własne szablony i numeracje faktur, i wysyłaj je do kontrahentów online w formie e-faktur lub zleć nam ich wydruk i wysyłkę pocztą. Korzystaj z darmowego CRM online i usprawnij relacje z kontrahentem.

Archiwum e-faktur
Przechowuj swoje e-faktury w certyfikowanym e-archiwum. Zredukujesz ilość papierowej dokumentacji, zachowując do niej stały dostęp.

Darmowy program do faktur online

  • Wszystkie rodzaje faktur i rachunków, własne szablony
  • Aplikacje mobilne
    (Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry)
  • Działa nawet gdy nie jesteś podłączony do internetu

Pobierz IFIRMA – darmowy program do fakturowania https://www.ifirma.pl/