Mixcraft – program do tworzenia muzyki

2019-02-09 0 przez Pliki

Mixcraft to dobry program do tworzenia muzyki, komponowania, miksowania i nagrywania dźwięku oraz muzyki na komputerze.

Wśród możliwości programu możemy wymienić m.in.: tworzenie nieograniczonej liczby ścieżek MIDI i audio, organizacja i ocena plików, dodawanie muzyki, efektów dźwiękowych oraz vocalu, zawiera ponad 3000 tysiące profesjonalnie przygotowanych pętli i efektów dźwiękowych w różnych stylach muzycznych, zawiera duża kolekcję wirtualnych instrumentów, począwszy od syntezatorów do wysokiej jakości instrumentów akustycznych, zawiera 22 wysokiej jakości efekty, począwszy od standardowych studyjnych do wysokiej klasy symulatorów, tworzenie presetów, Video Track umożliwia ładowanie i edytowanie plików wideo, nagrywanie płyt CD ze swoim mixem przy użyciu jednego kliknięcia, obsługa do 16 rdzeni procesora. Dobry program do tworzenia muzyki po polsku za darmo pełna wersja.

Mixcraft 8 narzędzie do komponowania muzyki, nagrywania dźwięków, tworzenia podcastów, czy edytowania wraz z miksowaniem utworów do ściągnięcia. Napędzany jest nowym, błyskawicznie dźwięk silnika, wyposażony w zaawansowany routing audio i MIDI, natywną sidechaining i sterowanie audio, innowacyjną funkcję umożliwiającą sygnały audio do kontroli parametrów urządzenia i skutku.

Mixcraft – program do tworzenia muzyki

Kompleksowe wsparcie zostało dodane dla VST3 wtyczek i MP4, zarówno must-have formatów w profesjonalnych warunkach studyjnych. Program do tworzenia muzyki Mixcraft 8 pełna wersja do pobrania zaawansowanych funkcji, w tym występy na żywo, nagrywanie płyt zagnieżdżonych submixes Grupowanie utwór, a więc znacznie więcej. Mamy nawet zintegrowane Melodyne korektę pochylenia bezpośrednio do Mixcraft interfejs 8 Pro przez studio bezawaryjnej występów wokalnych. Program do tworzenia muzyki po polsku za darmo pełna wersja.

wymagania systemowe
  • Windows XP, Windows Vista, Windows 7, 8 lub 10 (32 lub 64 bit)
  • 2 GB pamięci RAM
  • 1,8 GHz Dual Core CPU (Quad Core lub szybszy)
  • Karta dźwiękowa USB, Firewire lub urządzenie dźwiękowe

Pobierz Mixcraft za darmo pełna wersja na komputer z Windows i testuj program do tworzenia muzyki przez 14 dni bezpłatnie.