Moments darmowy program do nagrywania wideo z gier

2021-05-05 0 przez Pliki

Moments darmowy program do nagrywania wideo z gier. Najnowsza oferta oprogramowania SteelSeries wychodzi dziś z wersji beta, dzięki czemu wycinanie i udostępnianie rozgrywki jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Niezależnie od tego, czy chcesz pochwalić się prawami do gry na Twitterze, czy po prostu chcesz zapisać i udokumentować swoje najfajniejsze rozgrywki, Moments ma wszystko, czego potrzebujesz, aby płynnie przenieść grę z ekranu do drużyny. Moments można pobrać bezpłatnie ze SteelSeries GG – naszego nowego centrum oprogramowania, w którym znajdują się teraz wszystkie Twoje ulubione aplikacje SteelSeries.

Pobierz Moments, aby korzystać z najprostszego i najszybszego sposobu udostępniania rozgrywki znajomym. Przytnij i zapisz klip jako nowy plik z pełną jakością i bez uciążliwych edycji. Następnie dodaj efekty, aby go spersonalizować. Przytnij i zapisz klip jako nowy plik z pełną jakością i bez uciążliwych edycji. Następnie dodaj efekty, aby go spersonalizować. Dodaj niestandardowy tekst na klipie, aby wzbogacić go o kontekst i emocje. Nakładki GIF. Znajdź doskonały GIF na swój klip, a potem ustaw dla niego odpowiedni rozmiar. Intuicyjna galeria. Zobacz wszystkie klipy z podstawowym tytułem gry i metadanymi. Najedź kursorem na klip, żeby zobaczyć szybką powtórkę. Szybkie filtry. Sortuj klipy według gry lub znacznika, aby szybko znaleźć wcześniejsze nagrania. Oznacz gwiazdką ulubione chwile. Proste zarządzanie. Eksportuj klipy, zmieniaj ich nazwy i usuwaj je, aby prezentować najzabawniejsze chwile i najlepsze osiągnięcia. Nigdy więcej nie przegapisz rozstrzygającego zabójstwa ani ważnego wydarzenia w grze. Określone gry automatycznie zapisują najważniejsze chwile w Moments jako znaczniki wydarzeń na osi czasu, co umożliwia łatwe edytowanie i udostępnianie po rozgrywce. Jakość wtedy, gdy jest potrzebna.

Nagranie ma przypisaną dużą szybkość transmisji bitów w skomplikowanych i prostych klatkach, co owocuje wysokiej jakości klipami i niewielkimi rozmiarami plików. Kodowanie sprzętowe. Interfejs Moments wykorzystuje cząstkę karty graficznej przeznaczoną do kodowania wideo, więc nie wpływa na rozgrywkę. Zarządzanie dyskami. Utrwalaj krótkie klipy w wybranych odstępach czasu, aby zmaksymalizować przestrzeń dyskową, i decyduj, gdzie chcesz je zapisywać.

Jak to działa?

Trzy proste kroki i jesteś na najlepszej drodze do wielkości:

1. Uchwyć rozgrywkę: Moments wykorzystuje niestandardowy klawisz skrótu, aby łatwo uchwycić najważniejsze momenty rozgrywki. Oferuje opcje przechwytywania gier i ekranu oraz możliwość przechwytywania klipów podczas przesyłania strumieniowego za pomocą OBS. W przypadku niektórych gier wydarzenia w grze zostaną automatycznie zapisane jako najciekawsze, a znaczniki wydarzeń zostaną dodane do osi czasu wideo, aby ułatwić edycję i udostępnianie po zakończeniu gry.

2. Szybka edycja: Po zakończeniu gry możesz szybko przeglądać i sortować wszystkie nagrane klipy w galerii Moments. Dzięki zaawansowanemu edytorowi wideo w aplikacji możesz przycinać, dodawać efekty wideo, nakładki tekstowe i pliki GIF. Jeśli nie podoba Ci się wprowadzone zmiany, zawsze możesz wrócić do oryginalnego klipu.

3. Udostępniaj w dowolnym miejscu: przesyłaj swoje chwile bezpośrednio jednym kliknięciem do YouTube i GfyCat. Możesz także przeciągnąć i upuścić na Discord, Reddit, Twitter, Instagram i Facebook lub możesz wyeksportować ręcznie i stworzyć własny montaż w edytorze wideo innej firmy.

Moments współpracuje ze wszystkimi najpopularniejszymi grami wideo, wszystkimi trzema głównymi producentami GPU, i automatycznie nagrywa rozgrywkę bez opóźnień.

Czy to przerwie moją grę?

Nie! Moments został zaprojektowany z myślą o graczach. Działa w tle, dzięki czemu nie musisz wybierać między wydajnością rozgrywki a jakością przechwytywania gry. Moments opiera się na kodowaniu sprzętowym, więc nie musisz wybierać między przechwytywaniem a wydajnością gry.

Moments ma nawet funkcję automatycznego przycinania, więc nigdy nie musisz opuszczać strefy. Jest kompatybilny z grami takimi jak League of Legends , Counter-Strike: Global Offensive i Dota 2 , a wkrótce pojawią się dodatkowe gry.

Pobierz Moments za darmo https://pl.steelseries.com/gg/moments