Defense Grid The Awakening za darmo

2020-12-21 0 przez Pliki

Defense Grid The Awakening za darmo do pobrania pełna wersja gry na Epic Games Store. Gra będzie dostępna za darmo przez 24h do godziny 17.

Defense Grid: The Awakening to najlepsza gra typu tower defense, która przypadnie do gustu graczom o każdym poziomie umiejętności. Najeżdżają Cię hordy wroga i to od Ciebie zależy, czy uda się je powstrzymać budując w strategicznych miejscach wokół bazy umocnione wieże.

Sterowanie jest intuicyjne, a rozgrywka angażująca specjalne rodzaje ataku i właściwości każdej wieży współgrają ze sobą, zapewniając wiele możliwych sposobów na wygraną.Broń rdzeni!Nagroda redakcji Editor’s Choice PC Gamer (90/100)

Około 8 godzin rozgrywki głównej i wiele dodatkowych godzin w trybie wyzwań stwarzają graczom wyjątkowe warunki i cele. Każdy poziom można rozegrać wielokrotnie, na wiele różnych sposobów, a za zwiększoną efektywność rozgrywki przyznawane są wyższe nagrody.

Defense Grid The Awakening do pobrania

to 20 oryginalnych środowisk z różnie umiejscowionymi drogami, lokalizacjami dla wież i wolnymi przestrzeniami, które trzeba wziąć pod uwagę, planując strategię.

W trakcie rozgrywki gracze walczą z 15 różnymi rodzajami wrogów, którzy stają się coraz silniejsi i stosują przeróżne strategie, żeby obejść systemy obronne gracza. Na każdym kolejnym poziomie wrogowie są silniejsi i trudniejsi do pokonania. Gracze mają do dyspozycji 10 rodzajów wież i po 3 poziomy zdolności dla każdego rodzaju. Każda wieża oferuje unikalne korzyści w zależności od jej ustawienia, na przykład atak na jednostki w zasięgu wzroku lub prowadzenie ognia po trajektorii balistycznej. Niektóre wieże ulepszają wieże sąsiednie, a inne są idealne w konkretnych lokalizacjach – na przykład tylna wieża strażnicza, która przeprowadza wyniszczający atak.

Po przejściu każdego poziomu gracz zostaje odznaczony brązem. Za osiągnięcie dodatkowych celów na danym poziomie przyznawane są srebro i złoto. Nowicjusze może poradzą sobie z atakiem, ale tylko doświadczeni gracze będą w stanie zdobyć najwyższe odznaczenie.

Chroń rdzenie, a i Ty masz szansę na najwyższe miejsce w głównym rankingu lub w grupie znajomych! Ale uwaga: konkurencja jest ostra! Musisz optymalizować strategię, jeśli chcesz utrzymać się na szczycie!

Pobierz Defense Grid The Awakening za darmo pełna wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/product/defense-grid/home