Luminar 3 za darmo

2021-04-05 0 przez Pliki

Luminar 3 za darmo do pobrania pełna wersja programu do zdjęć. Ulepsz swoje zdjęcia. Pobierz w pełni funkcjonalny edytor zdjęć Luminar 3 za darmo. Program do edycji zdjęć Luminar 3 oferuje zaawansowane sterowanie w łatwym w obsłudze interfejsie. Darmowa alternatywa dla Lightrooma Skylum Luminar 3 to darmowy program do obróbki zdjęć.

Luminar 3 za darmo program do edycji zdjęć.

Luminar 3 to wielofunkcyjna aplikacja do zdjęć zaprojektowana tak, by oferować wszystko, czego potrzebuje współczesny fotograf do edycji zdjęć. Nadaj swoim zdjęciom pożądany wygląd w ciągu kilku sekund. Wprowadź niezbędne zmiany na jednym obrazie. I natychmiast zsynchronizuj wszystkie korekty jednym kliknięciem.

To w pełni funkcjonalny edytor zdjęć do komputerów Mac i PC. Zawiera ponad 300 niezawodnych narzędzi i funkcji, w tym szybką obsługę RAW, warstwy, niestandardowy pędzel do selektywnej edycji, maskowanie, dziesiątki filtrów zdjęć z dostosowanymi dostosowaniami, wygląd Luminar i wiele więcej. Luminar oferuje zaawansowane sterowanie, które jest łatwe w użyciu. Inteligentne filtry, takie jak Accent AI, ułatwiają uzyskanie doskonałego obrazu w ciągu kilku sekund.

Luminar 3 do pobrania

za darmo oferuje także innowacyjny interfejs użytkownika, który można dostosować / dostosować w zależności od stylu fotografii, poziomu umiejętności i preferencji. Dzięki temu Luminar jest wysoce spersonalizowanym narzędziem do zdjęć, odpowiednim dla fotografów o różnych poziomach zaawansowania

Luminar 3 to program do edycji zdjęć z kilkoma profesjonalnymi narzędziami do retuszu. Możesz przetwarzać obrazy w warstwach oraz dodawać różne efekty specjalne i filtry – wszystko w bardzo intuicyjnym interfejsie.

Program jest bezpłatny, ale aby go pobrać, musisz podać swoje imię i adres e-mail. Dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej zaawansowanej wersji, jest Luminar 4.

Pobierz Luminar 3 za darmo pełna wersja po polsku. https://skylum.com/pl/l/chipcz-luminar