MorphVOX Pro

2017-01-04 0 przez Pliki

MorphVOX Pro to dobry program do zmiany głosu w czasie rzeczywistym. Aplikacja sprawdza się w grach online lub rozmowach za pomocą większości komunikatorów internetowych Skype, TS3 TeamSpeak 3. MorphVOX Pro to modulator głosu przez mikrofon i na żywo. Dostępne są głosy męski, damski, dziecięcy, psi, piekielnego demona i robota. Możesz dodać takie efekty, jak chór lub echo.

Zoptymalizowany pod kątem gier online. Użyj go do zmiany swojego głosu do odgrywania ról i zabawy z grami online. Możesz brzmieć jak postać którą grasz w grze.

Tan program do zmieniania głosu jest jednym z najczyściej brzmiących zmieniaczy głosowych dostępnych na rynku. Jego wysoka jakość dźwięku jest idealna do tworzenia głosu lektora do najnowszego filmu lub projektu audio.

Pobierz więcej głosów i pakietów dźwiękowych dodając wiele nowych brzmień i dźwięków dla modulator głosu MorphVOX – poradnik do ściagnięcia. Możesz stworzyć wiele kombinacji głosowych.

Morphvox Pro

została wyposażona w bardzo skuteczny filtr tłumiący odgłosy z otoczenia. Wypróbuj funkcję tła, która pozwala dodać dowolny dźwięk w tle podczas rozmowy. Możesz oszukać znajomych: brzmieć jak byś był w środku korku samochodowego lub na zakupach w centrum handlowym.

Wyposażenie standardowe
Program do zmiany głosu w czasie rzeczywistym MorphVOX Pro download posiada wiele funkcji premium, które odróżniają go od innych produktów na rynku oprogramowania do zmiany głosu:

Zaawansowane algorytmy voice-learning dla najlepszej jakości dźwięku
Pełna integracja modulatora głosu z grami online i programami czatowymi
Niskie zużycie przepustowości i CPU dla doskonałej wydajności
Bogata biblioteka wolnego głosu i efektów dźwiękowych opakowaniach
Tła – brzmi jak jesteś gdzieś indziej
Dodaj własne efekty dźwięków i tła
Zaawansowane filtry dróg wokalnych
After Effects: dodawanie efektów środowiskowych na Twój głos
Szybkie głosy: przełączyć swój głos za pomocą jednego naciśnięcia klawisza
Szybkie efekty: Play żadnego efektu za pomocą jednego przycisku
Alarmy dźwiękowe: ogłosić czas lub odtworzyć klip.
Morph plików audio lub nagrać swój głos, aby przekształcił pliki.

Pobierz Morphvox Pro za darmo na Windows 10/8/7.