Neon Abyss za darmo

2021-12-18 0 przez Pliki

Neon Abyss za darmo do pobrania pełna wersja gry w Epic Games Store. Neon Abyss to szalona platformówka roguelike. Ruszasz w niej do świata Abyss jako członek Grim Squadu, drużyny stworzonej przez Hadesa.

Neon Abyss to szalona gra w stylu roguelike, w której w pełnym uzbrojeniu ruszasz do Otchłani jako część Ponurego Oddziału. Dzięki nieograniczonej liczbie synergii przedmiotów i unikalnemu systemowi ewolucji lochów każda sesja gry jest inna, a każdy podjęty wybór wpływa na zmianę zasad.

Neon Abyss to szalona platformówka akcji w stylu roguelike, w której w pełnym uzbrojeniu ruszasz do Otchłani jako część Ponurego Oddziału samego Hadesa. Dzięki nieograniczonej liczbie synergii przedmiotów i unikalnemu systemowi ewolucji lochów każda sesja gry jest inna, a każdy podjęty wybór wpływa na zmianę zasad. Przygotuj się na rozpętanie piekła!

O grze

Neon Abyss łączy dynamiczną akcję z zaawansowanymi mechanikami w stylu roguelike, pozwalając graczowi wcielić się w utworzonego przez Hadesa członka Ponurego Oddziału, mającego zinfiltrować Otchłań i stanąć do walki z Nowymi Bogami. Śmierć to dopiero początek, gdyż z każdą kolejną przegraną otrzymasz dostęp do mocy potężniejszych niż wcześniej.

Ewoluujące podziemia

Z każdą kolejną sesją gry zyskasz możliwość odblokowania nowych pomieszczeń, przedmiotów, bossów, specjalnych zasad, a nawet nowych zakończeń! Oznacza to, że każde podziemie jest wyjątkowe i posiada możliwość rozbudowy, jednocześnie dopasowując się do specyficznego stylu gry gracza.

Nieograniczone synergie przedmiotów

Wraz z osiąganiem postępów w kolejnych podziemiach losowo wypadające przedmioty będą kluczem do zinfiltrowania Otchłani, a ich pasywne efekty będą wchodzić ze sobą w synergie. Szeroki wybór kombinacji oraz brak jakichkolwiek limitów w ich ilości uczynią każdą kolejną rozgrywkę wyjątkową.

Wykluwaj i ewoluuj zwierzaki

Jeśli potrzebujesz towarzysza podróży podczas wyprawy w głąb Otchłani – lub zwyczajnie nieco dodatkowej siły ognia – jaja znajdowane w trakcie przygód będą się zamieniać w losowe zwierzaki o specjalnych umiejętnościach, rosnące w siłę tym bardziej, im dłużej pozostaniesz przy życiu.

Minigry

Zrób sobie przerwę od ubijania potworów i weź udział w losowych minigrach, które mogą nagrodzić Cię dodatkowymi łupami! Graj na fortepianie, zostań mistrzem medytacji, bierz udział w konkursach tanecznych i wiele więcej – pozostawanie przy życiu właśnie stało się jeszcze bardziej interesujące!

Pobierz Neon Abyss za darmo na komputer PC pełna wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/p/neon-abyss