Nowy iPhone gdzie najtaniej kupić?

2020-01-01 0 przez Pliki

Nowy iPhone 11 to sprawdzony i przez wielu uważany za najlepszy telefon w historii Apple. Sprawdź gdzie najtaniej kupić iPhone w sieci. Popularne urządzenie oferuje doskonały ekran, procesor Apple, który zapewnia zdumiewającą wydajność oraz ultraszybką technologię łączności bezprzewodowej, a zarazem długi czas pracy na baterii. System dwóch aparatów w nowym iPhone 11 pozwala uchwycić więcej. Najszybszy czip w historii smartfonów i bateria na cały dzień – jeszcze więcej zdziałać. A dzięki wideo o jakości nieosiągalnej dla żadnego innego smartfona zapisane wspomnienia będą wyglądać piękniej niż kiedykolwiek . Nowy iPhone działa pod kontrolą iOS, najbardziej zaawansowanego mobilnego systemu operacyjnego, który oferuje ponad 200 nowych funkcji. Porównajmy oferty ze sklepów online, stacjonarnych, aukcji Allegro i Ebay oraz ogłoszeń na OLX i wybierzmy najkorzystniejszą dla nas opcję. Może używany iphone 7 lub nowszy iphone 8 w dobrym stanie, albo tani nowy iPhone 11 z gwarancją i pudełkiem. Czasem taniej można kupić w Anglii lub na Aliexpress z Chin ewentualnie Gearbest z kuponem promocyjnym w okazyjnej cenie. Jak kupić tanio telefon Apple? Skorzystaj z porównywarek cen online. Sprawdzamy, gdzie opłaca się kupić nowego iPhone najtaniej.

 iPhone gdzie najtaniej kupić?

Sprawdź oferty na abonament Play, Plus, Orange i T-Mobile lub aukcje na Allegro i lokalne ogłoszenia OLX, lub w najbliższym komisie lub lombardzie. Czasem trafi się okazja na dobry zakup.

Ceny nowego iPhone w Polsce – porównanie ofert Apple, operatorów komórkowych i resellerów. Zobacz, gdzie warto kupić Iphone najtaniej.

Nowy iPhone to najlepszy smartfon na świecie według wielu użytkowników. Zupełnie nowa obudowa jest cieńsza oraz lżejsza. iPhone 11, zaprojektowany z bezprecedensową precyzją, iPhone’a można łatwo obsługiwać jedną ręką. Stukanie, pisanie i przewijanie działa tak jak zawsze, a użytkownicy zyskują więcej miejsca na treść, w tym na aplikacje zoptymalizowane pod kątem większego ekranu Retina, panoramiczne wideo HD, pięć dni kalendarza oraz większą część każdej strony internetowej. Najnowszy iPhone 11 obsługuje standardy ultraszybkiej łączności bezprzewodowej, w tym LTE i DC-HSDPA, a więc pozwala na jeszcze szybsze przeglądanie, pobieranie i odtwarzanie treści. Aby wykorzystać najnowszą technologię LTE, Apple opracował unikatowe rozwiązanie LTE z pojedynczym radiem, które zapewnia wysoką szybkość transmisji, a mieści się w nowej, zadziwiająco cienkiej obudowie.Tani iPhone obsługuje dwupasmową łączność 802.11n Wi-Fi z szybkością transmisji bezprzewodowej sięgającą 150 Mb/s. Kręć i edytuj wideo o jakości nieosiągalnej dla żadnego innego smartfona. iPhone 11 nagrywa idealnie wyostrzone wideo 4K z częstością 60 kl./s każdym ze swoich aparatów. Obiektyw ultraszerokokątny obejmuje cztery razy więcej scenerii i świetnie nadaje się do filmowania dynamicznych ujęć, na przykład psa łapiącego frisbee. Gdy nagrywasz koncert fortepianowy swojego dziecka, przybliżając obraz, przybliżasz też rejestrowany dźwięk. I możesz edytować filmy równie łatwo, co zdjęcia.

Najtańszy iPhone oferuje udoskonalone funkcje audio, w tym nowy mikrofon kierunkowy z kształtowaniem wiązki, który zwiększa jakość dźwięku, a jednocześnie eliminuje hałas tła dzięki nowej technologii tłumienia szumu. Obsługuje też szerokopasmową transmisję dźwięku w sieciach komórkowych, co przekłada się na bardziej klarowną i naturalną mowę. W dniu premiery szerokopasmowy dźwięk będzie obsługiwany przez 20 operatorów z całego świata. iPhone jest sprzedawany z nowymi słuchawkami Apple EarPods o przełomowej konstrukcji, która zapewnia bardziej naturalne dopasowanie do uszu, większą trwałość oraz wysoką jakość akustyczną typowo zarezerwowaną dla słuchawek klasy wyższej.

iPhone działa pod kontrolą iOS, najbardziej zaawansowanego mobilnego systemu operacyjnego, który oferuje ponad 200 nowych funkcji, w tym nową aplikację Mapy z kartografią opracowaną przez Apple, nawigacją „zakręt po zakręcie” i zdumiewającym widokiem Flyover; integrację z Facebookiem w aplikacjach Kontakty i Kalendarz z możliwością publikowania wpisów bezpośrednio z poziomu Centrum powiadomień; Passbook, najprostszy sposób na zgromadzenie wszystkich wejściówek w jednym miejscu; nowe funkcji Siri, w tym obsługę większej liczby języków, łatwy dostęp do wyników sportowych, polecane restauracje i programy kin; aplikacje obsługujące Siri i Facebook, w tym Zdjęcia, Safari i Mapy; oraz udostępnianie strumieni zdjęć przez iCloud. Gdzie najtaniej kupisz iPhone’a?

Nowy iPhone cena w Polsce zależy od sklepu lub wybranego abonamentu w sieci komórkowej Play, Plus, Orange i T-Mobile. W kolorach biało-srebrnym oraz czarnym będzie dostępny w sklepie internetowym Apple Online Store (www.apple.com/pl), sklepach detalicznych Apple oraz u wybranych autoryzowanych sprzedawców.