Need For Speed Heat za darmo do pobrania

2020-06-17 0 przez Pliki

Need For Speed: Heat za darmo do pobrania pełna wersja gry dostępna w EA Access & Origin Access Basic – PS4, Xbox One, PC. Gra o ulicznych wyścigach. Pracuj za dnia i ryzykuj nocą w Need for Speed Heat, emocjonującej grze wyścigowej, w której prawo przestaje obowiązywać wraz z zachodem słońca.

Za dnia w Palm City odbywają się zawody Speedhunter Showdown. To oficjalne wydarzenie, które pozwala zarobić na ulepszenia auta. Nocą możesz brać udział w nielegalnych wyścigach, budować swoją reputację i uzyskać dostęp do kolejnych wydarzeń i lepszych części. Musisz jednak uważać – policja w tym mieście nie gra uczciwie.

Need for Speed Heat to emocjonująca, dynamiczna gra wyścigowa, w której prawo przestaje obowiązywać wraz z zachodem słońca.

OPANUJ MROK, ŚCIGAJ ŚWIATŁO

Rzuć wszystko na szalę w Speedhunter Showdown i rywalizuj o pieniądze w wyścigach, w drifcie i w zawodach terenowych. A nocą ruszaj w miasto i weź udział w nielegalnych wyścigach ulicznych, by zdobyć reputację.

WYRAŹ SIEBIE

Modyfikuj swoją flotę samochodów i personalizuj tożsamość za kółkiem. Wyróżniaj się, by wszyscy wiedzieli, kim jesteś.

UCIEKNIJ PRZED OBŁAWĄ

Musisz się bardzo postarać, żeby zaleźć za skórę gliniarzom patrolującym Palm City za dnia. Ale po zmroku zasady się zmieniają: do gry wkracza nieuczciwy oddział specjalny, który poluje na ciebie i twoją furę.

SAMOCHODY


Zobacz pełną listę wymarzonych samochodów, które można modyfikować, tuningować i zmuszać do przekraczania granic możliwości.

Pobierz Need For Speed: Heat za darmo z chomikuj grę https://www.microsoft.com/pl-pl/p/need-for-speed-heat/brzzlbf5t245?activetab=pivot:overviewtab