Orbit Downloader filmów online

2019-01-11 0 przez Pliki

Orbit Downloader filmów onlin to menadżer pobierania plików, wspierający takie protokoły jak HTTP, HTTPS, FTP, MMS i RTSP. Aplikacja współpracuje z przeglądarką: Firefox, Opera, Internet Explorer, Maxthon i Netscape. Orbit Downloader bez najmniejszych problemów pobiera pliki z YouTube, Metacafe, Google, MySpace, Dailymotion, iFilm oraz plików z RapidShare czy MegaUpload. Aplikacja przechwytuje i zapisuje na dysku twardym strumienie audio/wideo w czasie rzeczywistym. Dodatkową ciekawostką jest fakt, iż program obsługuje również Metalinki dzięki, którym możliwe jest ściąganie danego pliku z kilku serwerów jednocześnie co przyspiesza pobieranie zasobów z Internetu.

Orbit Downloader Portable Free to wspaniały menedżer transferu, który zawiera dość mały rozmiar pliku i wiele konfigurowalnych opcji. jest to obecnie jedyny menedżer transferu, który obsługuje przechwytywanie RTMP, które jest bezpłatne (np. pliki wideo Flash konkurują na Yahoo Music).

Orbit Downloader obsługuje głównie używane formaty multimediów i wideo.

Będziesz mógł przesyłać filmy, pliki audio, zdjęcia, pliki PDF na dysk urządzenia przenośnego. będziesz używać tych urządzeń do przechowywania wiedzy, aby przenosić wiedzę z całkowicie różnych witryn hostujących filmy, takich jak mityczny stron YouTube, Dailymotion, Rapidsahre, Imeem, Tune.

Witryny informatyczne i alternatywne filmy wideo. dodatkowo weryfikacyjne jest przesyłanie filmów i plików multimedialnych z Facebooka i wielu alternatywnych stron.

Orbit Downloader filmów online zalukaj i cda może być menedżerem transferu zaprojektowanym dla stron internetowych i przeglądarek nowej generacji.

Przenośna orbita to najbardziej lubiany i pomocny program do pobierania. będziesz mógł użyć downlodera Orbit do przesyłania wideo, muzyki, plików z Myspace, YouTube, Imeem, Pandora i Rapidshare lub na dowolnej stronie internetowej.

Dzięki temu pobieranie jest łatwiejsze i szybsze. Dzięki przenośnemu Orbitowi możesz łatwiej zarządzać pobraniami za pomocą tagów, a także łatwiej zaktualizować pakiet oprogramowania laptopa.

Pobierz darmowy program do pobierania orbit chomikuj za darmo . Ta darmowa aplikacja zużywa niewiele pamięci, a nie jak kilka alternatywnych menedżerów transferów na rynku. pozwala to na szybsze pobieranie bez opóźniania systemu.

Pobierz Orbit Downloader za darmo.