Photo Collage program do tworzenia kolaży zdjęć

2020-01-01 0 przez Pliki

Photo Collage darmowy program do tworzenia kolaży zdjęć online narzędzie graficzne pozwalające na tworzenie efektownych kartek z życzeniami, kalendarzy. Program do tworzenia kolaży ze zdjęć posiada rozbudowane narzędzie do tworzenia własnych kompozycji, a ponadto posiada ogromny wachlarz szablonów z różnymi wzorami kart, na różne okazje i święta. Znajdziemy tu program do kolaży zdjęć szablony do kart z życzeniami na święta bożonarodzeniowe, walentynki, z okazji urodzin, dnia matki czy nowego roku. Sam łatwo zamienisz online Twoje zdjęcia na fotokolaż. W 100% bezpłatnie, z własnymi zdjęciami i wspaniałymi fotoefektami.

Dodaj zdjęcia bez przesyłania, utwórz własny kolaż zdjęć i zapisz / udostępnij swoje kolaże. To narzędzie działa na komputerach PC, tabletach i smartfonach (iOS i Android). Korzystaj z witryny bez rejestracji i twórz okładki i kolaże nagłówków na Facebooku lub Twitterze. Wybierz spośród szablonów kolaży lub utwórz kolaże w dowolnej formie.

Program do tworzenia kolaży zdjęć

online za darmo o każdej karty można dodać własny tekst, usunąć napisy które były razem z szablonem. Tekst może być dowolny, sami ustalamy jaki ma być krój czcionki, jej wielkość oraz kolor a nawet kolor tła pod tekst oraz sposób wyrównania tekstu. Wprowadzone do projektu zmiany można cofać i to wielokrotnie.  Ściągnij darmowy program do fotokolaży i wykonaj łatwo kolaże online.

Pobierz Photo Collage za darmo program do robienia kolaży ze zdjęć po polsku na komputer z Windows. Twórz kolaże zdjęć online https://www.fotor.com/features/collage.html