Fotor darmowy program do obróbki zdjęć

2020-01-01 0 przez Pliki

Fotor darmowy program do obróbki zdjęć po polsku pełna wersja do pobrania. Dobry program jest niezwykle prosty i ma intuicyjny interfejs.

Aplikacja Fotor na komputer do ściągnięcia dysponuje kilkudziesięcioma wysokiej jakości ramkami, które mogą dodatkowo uatrakcyjnić wygląd przygotowywanych do publikacji fotek. Gotowe zdjęcia możemy eksportować do jednego z formatów graficznych (JPEG, PNG, GMP i TIF) lub wysłać bezpośrednio na serwery Facebooka, Twittera lub Flickera. Ponadto narzędzie Fotor na komputer Windows do pobrania posiada mnóstwo funkcji i narzędzi , które sprawią, że nasze zdjęcie nabierze charakteru m.in.: ekspozycja, jasność, kontrast, nasycenie barw, ostrość, balans bieli, temperatura, odcień lub dodać efekt winiety. Przesuwając suwaki w odpowiednie strony zwiększamy lub zmniejszamy wygląd danego efektu.

Fotor program do zdjęć

Przetwarzanie wsadowe
Fotor darmowy program do obróbki zdjęć zaoszczędzi czas edycji za pomocą przetwarzania wsadowego. Zastosuj sceny, efekty, granice i więcej do serii zdjęć za pomocą jednego kliknięcia.

Narzędzia do edycji zdjęć
Instalki Fotor po polsku dobry program do obróbki zdjęć Fotor jest zbudowany z zaawansowanych narzędzi, łatwe w obsłudze i edycji, aby pomóc Ci aby wszystkie Twoje zdjęcia wyglądały niesamowicie.

Kolaż
20+ różne opcje układu dostać tylko wygląd chcesz.
Dostosuj wzory, kolory i więcej dla tego wykończenie. Instrukcja Fotor spolszczenie do pobrania. Nie podoba przepisy? Umieść swoje zdjęcia gdziekolwiek chcesz z Freestyle Kola.

Tilt-shift
Uwolnij swoją twórczą inspirację używając kombinacji wyraźnym naciskiem i selektywnego rozmycia. Edytor Tilt-shift Fotor darmowy program do obróbki zdjęć daje wasze zdjęcia głębię ostrości normalnie widoczne tylko na profesjonalnych lustrzanek cyfrowych klasy.

Efekty, granic i tekst
Bądź panem wizualna poprzez mieszanie się efektów, granic i tekst w stylu, że to wszystko samodzielnie chomikuj.

Formaty zdjęć
Obsługa importu i eksportu szeroką gamę formatów graficznych, w tym TIFF, JPEG i PNG, a także funkcjonalnością do konwersji plików RAW.

Wyrafinowany Photo Enhancement
Większość zdjęć nie są podejmowane w kontrolowanym środowisku, a czasami nie ma czasu, aby dostosować ustawienia aparatu przy zmianie warunków. 13 różnych 1-Tap Enhance „Sceny” inteligentnie retusz zdjęć w zależności od warunków ich wykonywania. Wyszukiwarka chomikuj.

Pobierz Fotor darmowy program do obróbki zdjęć na komputer z Windows i Mac. Dostępne są też wersje na Android i iOS.  https://www.fotor.com/windows/index.html