Photo Editor tworzenie kolaży zdjęć

2020-01-01 0 przez Pliki

Photo Editor tworzenie kolaży zdjęć aplikacja na telefon to darmowy program do pobrania, za pomocą którego możemy wykonać  podstawową obróbkę zdjęcia, a także utworzyć karykaturę, wykonać lifting twarzy czy dodać makijaż. Do ważniejszych funkcji programu należą: redukcja czerwonych oczu, redukcja szumu, ustawienie jasności, prostowanie zdjęć czy kadrowanie, wyostrzenie rozmazanego obrazu, poprawa kolorów, konwersja formatów. Ważna jest również funkcja Resample czyli zmiana rozmiaru obrazów bez straty jakości. Interfejs programu jest bardzo jasne i proste do poruszania się. Dzięki układzie Explorer w bazie zdjęć można łatwo zlokalizować ich dostęp.Oprogramowanie działa na umiarkowaną ilość zasobów systemowych. Photo Editor pozwala również na kolejkowanie plików do automatycznej obróbki.

Prosty edytor zdjęć i kreator kolaży, aby tworzyć niesamowite zdjęcia kolażu, naklejki, tła, tekst z układem i ramkami. Edytor zdjęć i kolaży to najlepsza aplikacja do łączenia kilku zdjęć na raz. Edytor zdjęć Collage Maker ma prosty wygląd z potężnym edytorem kolaży i niesamowitym edytorem zdjęć. Jest łatwy w obsłudze. Dodaj emotikony do swoich zdjęć z uśmiechem i Emojis oraz tagami popularnymi.

Edytor zdjęć Program Collage Maker Pro zawiera śmieszne wymieniacze twarzy, naklejki i filtry filmów. Ubierz zdjęcia ze śmieszą twarzą psa, uszami i nosem z przystawkami do zatrzasku psa. Dodawanie filtrów zdjęć, naklejek i efektów przyciągania na zdjęciach zmieniają twarz w twarz psa z odrobiną palca. Przełączaj filmy wideo do dzieł sztuki za pomocą Edytora fotografii, aby zmierzyć twarz z naklejkami na żywo z kamerą. Zrób zdjęcie lub wybierz zdjęcie z galerii, zdobią twarze śmiesznych filtrów dla psów, emoji i naklejek. Doświadcz fantazji twarzy swap edytor zdjęć, zrobić zabawę z śmieszne filtry zwierząt, naklejki ruchu i efekty. Ciesz się selfie z twarzami ruchu i przystawki zdjęć. Zwiększ swoją kreatywność dzięki zdjęciom z twarzy, filtrom zabawa i naklejkom ruchu. Strzelaj śmieszne filmy wideo dzięki efektom kamer na żywo, udostępniaj filmy natychmiast na platformach Instagram, Facebook i społecznościowych.

Pobierz Photo Editor tworzenie kolaży zdjęć za darmo https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lyrebirdstudio.montagenscolagem&hl=pl