iSpring Suite program do e-learningu

2020-01-01 0 przez Pliki

iSpring Suite program do e-learningu za darmo do pobrania. Stwórz swój pierwszy kurs iSpring w kilka minut. Znakomity eLearning przyjazny dla urządzeń mobilnych zaczyna się od prostej prezentacji PowerPoint. Możesz szybko dodać narrację wideo, nakręcić zrzut ekranu, wstawić quiz i nie tylko. Gdy wszystko będzie gotowe, kliknij Publikuj i prześlij swój kurs do LMS.

Program do e-learningu

iSpring Suite to połączenie wielu możliwości w tworzeniu zabezpieczonych e-kursów wzbogaconych o materiały audio i video oraz sprawdzianów, testów quizów i ankiet. Firma iSpring Solutions stworzyła narzędzie, które zamienia przygotowane materiały w interaktywne kursy.

Program umożliwiający przekształcanie prezentacji przygotowywanych za pomocą Microsoft PowerPoint na pliki w formacie SWF (Macromedia Flash), które można później opublikować np. na witrynie internetowej. Po kliknięciu na przycisk Publish, pojawia się małe okienko z domyślnymi ustawieniami i proponowaną lokalizacją pliku wynikowego, a kolejne kliknięcie na Publish powoduje wygenerowanie pliku. Jest to komercyjna odmiana programu umożliwiającego przekształcanie prezentacji przygotowywanych za pomocą Microsoft PowerPoint na pliki w formacie SWF (Macromedia Flash), które można później opublikować np. na witrynie internetowej.

Pobierz iSpring Suite program do e-learningu za darmo https://www.ispringsolutions.com/ispring-suite