Picasa do pobrania za darmo

2019-01-01 0 przez Pliki

Picasa do pobrania za darmo po polsku program do zdjęć to menedżer i przeglądarka plików graficznych umożliwiający organizowanie kolekcji zdjęć cyfrowych i wykonywanie na nich prostych edycji. Producentem programu jest firma Google Inc. Picasa jest dostępna w polskiej wersji językowej. Program do zdjęć Picasa kataloguje zdjęcia w specjalnych folderach. Program nie nadpisuje edytowanych zdjęć. Oryginały obrazów zapisuje w ukrytym katalogu Originals, który znajduje się w tym samych katalogu co obrabiany obraz. Dzięki temu wszystkie zmiany na obrazach (również te zapisane) można cofnąć.

Picasa za darmo po polsku przystosowana jest do współpracy z Google Earth. Pozwala (za pomocą prostej funkcji) na umieszczanie zdjęć na mapie Ziemi, a także na uzupełnianie je o współrzędne geograficzne, w których zostały wykonane.

Możliwości programu Picasa Google Zdjęcia

Picasa do pobrania automatycznie wyszukuje zdjęcia i filmy na dysku, i pozwala na ich skatalogowanie, opisanie, nagranie w postaci prezentacji na CD, zarchiwizowanie, opublikowanie lub wydrukowanie. Picasa pobierze ze zdjęć dane o miejscu, w którym zostało zrobione, jeśli aparat dopisał współrzędne GPS, lub pozwoli aby użytkownik sam oznaczył miejsce na mapie. Przy katalogowaniu bardzo ważne jest rozpoznawanie twarzy, które pozwala dzielić zdjęcia nie tylko względem daty i miejsca, ale również względem znajdujących się na nich osób.

Picasa pozwala na przypisanie do znalezionych twarzy wizytówek z książki adresowej Google, a w przypadku publikacji na Google+ przy zdjęciach pokazana zostanie informacja o znajdujących się na nich znajomych. Ściągnij za darmo z chomikuj Picasa portable bez instalacji wersja przenośna usb i inne programy pełne wersje.

Pobierz Picasa 3.9.0 PL