Skype po polsku za darmo

2020-01-01 3 przez Pliki

Skype po polsku za darmo do pobrania na komputer i telefon. Popularny komunikator internetowy umożliwia prowadzenie darmowych rozmów głosowych oraz obserwację rozmówcy poprzez kamerę internetową, a także płatnych rozmów z posiadaczami telefonów stacjonarnych lub komórkowych. Oprócz tego Skype w przeglądarce oferuje funkcje bezpośredniej wymiany informacji tekstowych za pomocą ręcznie wpisywanych wiadomości oraz przesył plików. Skype umożliwia ludziom na całym świecie kontaktowanie się z innymi. Niezależnie od tego, na jakim urządzeniu korzystają ze Skype , możesz z nimi bezpłatnie czatować oraz prowadzić rozmowy głosowe i wideo.

Korzystaj ze Skype w swoim komputerze, laptopie, telefonie, telewizorze, tablecie, Xbox i bądź w kontakcie z innymi, siedząc wygodnie na kanapie. Możesz go używać na przykład do organizowania spotkań z rodziną lub współpracownikami, spontanicznych pogawędek i planowania wakacji. Możesz też korzystać ze Skype w przeglądarce bezpośrednio online.

Skype do pobrania

Aplikacja pozwala na robienie wielu rzeczy wspólnie z innymi:

  • spotykanie się w grupie osób podczas bezpłatnych grupowych rozmów wideo
  • wysyłanie zdjęć i plików oraz udostępnianie ekranu
  • pokonywanie barier językowych dzięki możliwości tłumaczenia wiadomości i rozmów

Skype na Windows – pobierz na dowolne urządzenie z systemem Windows, aby mieć w jednym miejscu wszystkie rozmowy, wiadomości, rozmowy wideo i udostępnione pliki.

Skype na Mac – wyślij wiadomość, zadzwoń z pozdrowieniami lub pokaż, co właśnie dzieje się wokół ciebie, korzystając z rozmowy wideo  wszystko to na twoim Macu.Pobierz Skype dla Mac

Skype na Linux – wypróbuj najnowszą wersję Skype’a dla Linuksa i korzystaj z zalet wielozadaniowości, jak nigdy dotąd. Poznaj Skype dla Linuksa

Skype na Android – bezpłatną aplikację Skype możesz pobrać ze sklepu Play. Pobierz Skype dla Androida
Skype dla telefonów komórkowych
Android – bezpłatną aplikację Skype możesz pobrać ze sklepu Play. Pobierz Skype dla Androida

iPhone – pobierz za darmo aplikację Skype dla iPhone’a ze sklepu App Store.

Pobierz Skype po polsku https://www.skype.com/pl/get-skype/