Zoner Photo Studio Free program do edycji zdjęć

2020-01-01 0 przez Pliki

Zoner Photo Studio Free to dobry darmowy program do edycji zdjęć i zarządzania fotografiami oraz przeglądarka graficzna za darmo do pobrania pełna wersja.

Aplikacja jak na przeglądarkę przystało posiada mnóstwo rozmaitych funkcji do prostej edycji zdjęć i łatwego udostępniania ich w Internecie m.in.: oferuje opcje pobierania zdjęć bezpośrednio na dysk twardy z aparatu cyfrowego, automatyczne oraz profesjonalne opracowanie obrazu, usuwanie wszelkich wad obrazowych oraz narzędzia do nieograniczonej archiwizacji i szerokie możliwości publikowania fotografii, a także funkcje pokazu slajdów, generowania kalendarzy i wysyłania grafiki bezpośrednio z programu do takich serwisów jak Facebook czy Flickr.

Program do edycji zdjęć i zarządzania

zapewnia łatwiejszy i szybszy sposób zarządzania, eksportowania i edycji zdjęć w porównaniu do innych programów menedżer zdjęć. Cechy Zoner Photo Studio Free pl pasemka programowe obejmują pełną obróbkę surowego, szeroką gamę filtrów i efektów dla entuzjastów fotografii, szybki obraz organizowanie łatwy i bezpośredni publikowanie w internecie i wiele więcej Photo Imaging rzeczy. Oprócz tej funkcji, użytkownicy mogą również nabywać zdjęć przez przechwytywania ekranu, stron internetowych, Adobe PDF, JPEG i RAW DNG /. Aplikacja zapewnia także szeroki wachlarz narzędzi, takich jak automatyczne poprawki, korekty ekspozycji fotograficznych, usuwanie szumu, krzywa edycji winietowanie na wyjątkowe manipulacji fotograficznych.

Ponadto program do edycji zdjęć i zarządzania albumami Zoner Photo Studio Free PL działa w najprostszy możliwy sposób dla użytkowników bez jakiegokolwiek długotrwałego krzywej uczenia się i garnitury, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanymi użytkownikami.

Pozostawia się najbardziej skomplikowane funkcje, ale nadal pozostawia użytkownikom wystarczająco dużo narzędzi do zarządzania i poprawiania zdjęć czyni go dobrą alternatywą dla przemysłu giganta oprogramowania do edycji zdjęć.

Pobierz Zoner Photo Studio Free po polsku program do edycji zdjęć i zarządzania na Windows 10, 8 i 7 https://www.zoner.com/en/download-request