Pixel8 Premium Recovery Suite za darmo

2020-02-15 0 przez Pliki

Pixel8 Premium Recovery Suite za darmo program do odzyskiwania danych. Roczna licencja, dostępna na max 5 komputerach.

Pixel8 Premium Recovery Suite to program do odzyskiwania danych przez wsparcie techniczne firmy Seagate. Został zaprojektowany specjalnie dla Seagate’a, ale nie ogranicza się do dysków tej marki. Możesz użyć go do odnalezienia utraconych plików na dyskach różnych producentów, zarówno talerzowych, jak i SSD oraz na kartach pamięci. Teraz, gdy znasz już wszystkie pliki, które możesz odzyskać, pobierz Premium DIY Software, a my wyślemy ci klucz do odzyskania i pobrania plików.

Program działa na systemach Windows i macOS. Przy skanowaniu w poszukiwaniu utraconych plików można skorzystać z szybkiego znajdowania plików skasowanych niedawno, skanowania folderów użytkownika lub dogłębnego skanowania całego dysku. Wystarczy pobrać nasze oprogramowanie, uruchomić skanowanie, aby wyświetlić wszystkie pliki do odzyskania.

Poza odzyskiwanie danych Pixel8 Premium Recovery Suite może też wymazać dane w taki sposób, by maksymalnie utrudnić odczytanie skasowanych plików. Ma do tego kilka wbudowanych metod i może wyczyścić tylko wskazane pliki lub cały dysk. Jeśli Twoje urządzenie działa i może wykrywać multimedia, możesz użyć naszego oprogramowania, aby odzyskać swoje dane. Niezależnie od tego, czy utrata wynika z przypadkowego usunięcia, uszkodzenia lub ponownego sformatowania, nasze światowej klasy oprogramowanie współpracuje z dyskami dowolnej marki i większością urządzeń pamięci masowej.

Program pozwala również przetestować działanie dysku. Wykorzystuje do tego system między innymi diagnostyki S.M.A.R.T.

Pobierz Pixel8 Premium Recovery Suite za darmo na komputer. https://pixel8data.com/diy-software/