Viber

2020-01-01 3 przez Pliki

Viber to komunikator internetowy, za pomocą którego użytkownicy mogą wysyłać pomiędzy sobą wiadomości tekstowe, udostępniać zdjęcia, a także prowadzić rozmowy głosowe oraz wideorozmowy. Aplikacja jest konkurentem i alternatywą dla Skype i WhatsApp.

Viber do pobrania

Aplikacja bazuje na protokole VoIP, a korzystanie z komunikatora przypomina w znacznym stopniu używanie standardowego telefonu. Korzystając z programu w wersji desktopowej uzyskamy najlepszą jakość połączeń głosowych i wideorozmów w HD, a także możliwość bezpłatnego wysyłania wiadomości SMS oraz zdjęć cyfrowych.

Ponad 711 miliony użytkowników aplikacji Viber na całym świecie wysyła wiadomości, wykonuje bezpieczne połączenia głosowe i wideo w jakości HD za pośrednictwem Wi-Fi lub sieci mobilnych – za darmo. Możesz tworzyć wiadomości grupowe do nawet 200 znajomych, udostępniać zdjęcia, filmy, naklejki, łącza – a to nie wszystko! Nie musisz się rejestrować – Twój numer telefonu jest Twoim identyfikatorem. Viber synchronizuje się automatycznie z listą kontaktów Twojego telefonu. Viber Out oferuje atrakcyjne stawki połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe osób, które nie korzystają z aplikacji Viber. Możesz też pobrać aplikację Viber Wink, aby wysyłać wiadomość, które znikają po ich przeczytaniu.

Dostępny także jest Viber na Android oraz na iPhone iOS.

Pobierz Viber https://www.viber.com/download/