Pixelmator Pro 2.0 za darmo alternatywa Photoshop

2021-03-10 0 przez Pliki

Pixelmator Pro 2.0 za darmo alternatywa Photoshop na Maca.

MacLife oferuje do pobrania za darmo pełną wersję programu do edycji zdjęć Pixelmator Pro 2.0. Musisz tylko wprowadzić i potwierdzić adres e-mail, na który zostanie wysłany link do pobrania.

Do pobrania jest najnowsza wersja 2.0.6 Junipero, wymaga co najmniej macOS 10.14 Mojave, wspierane są również procesory M1.

Podczas pobierania alternatywy Photoshop za darmo otrzymasz indywidualnie wygenerowany plik instalacyjny. Oprogramowanie graficzne jest nazywane przez producenta DEMO i tym samym nie obejmuje wsparcia i aktualizacji z rabatem. Samo oprogramowanie nie posiada żadnych ograniczeń funkcjonalnych i odpowiada pełnej wersji.

W tej chwili aplikacja ma ocenę 4,8 gwiazdek (1 724 ocen) i jest na 3. miejscu wśród najpopularniejszych aplikacji do grafiki i projektowania.

Pixelmator Pro do pobrania

ma zupełnie nową, bardziej intuicyjną konstrukcję, obsługę nowych komputerów Mac z niesamowitym chipem M1, pełną kompatybilność z systemem macOS Big Sur i wiele więcej. A co najważniejsze, jest to całkowicie bezpłatne dla wszystkich obecnych użytkowników Pixelmator Pro.

Zbiór potężnych, bezpiecznych korekt kolorów w Pixelmator Pro pozwala edytować kolory na zdjęciach w dowolny sposób. A dzięki pełnej obsłudze zdjęć RAW, kolekcji oszałamiających ustawień wstępnych regulacji i niesamowitym narzędziom do retuszu, nie może być łatwiej sprawić, by dobrze wyglądające zdjęcia były spektakularne.

Pobierz Pixemator Pro za darmo pełna wersja programu https://pixelmator.com/pro/