Desert Law Wojownicy Pustyni za darmo

2021-02-01 0 przez Pliki

Desert Law Wojownicy Pustyni za darmo pełna wersja gry do pobrania RTS cRPG PC w IndieGala.

Desert Law  to nowa wersja tradycyjnej strategii czasu rzeczywistego, która przenosi graczy w postapokaliptyczny świat, w którym benzyna jest nową walutą światową.W Desert Law gracz wciela się w Brada, który rozpoczyna poszukiwania zemsty na tych, którzy zrujnowali jego istnienie. Po powrocie do swojej rodzinnej wioski i znalezieniu osady splądrowanej i zniszczonej, Brad przysięga, że ​​zadba o sprawiedliwość pamięci swojej zabitej wioski. Łącząc opuszczonych wyrzutków, wykuwa jednostkę bojową, aby uderzyć przeciwko gangom bandytów, przyciągając sojuszników pod swój sztandar.


Wykorzystaj swoje umiejętności taktyczne, aby przetrwać na surowych pustkowiach, kontrolując grupę bohaterów o różnych statystykach, kierując różnymi pojazdami i przedzierając się przez linie wroga.

Desert Law

  • Ustawienia postapokaliptyczne
  • Ponad 30 misji z wieloma celami, od obrony, przez ratownictwo, po totalny atak
  • Szczegółowe wizualizacje izometryczne łączące grafikę 2D i 3D
  • Zmodyfikowany silnik Blitzkrieg

8 marca 1965 roku pierwsi żołnierze US Marine Corps wylądowali na terytorium południowego Wietnamu. Rozpoczynała się nowa odsłona konfrontacji pomiędzy rządem w Sajgonie, a Północnowietnamską Armią Wyzwolenia. Podczas tej wojny po raz pierwszy na taką skalę wykorzystywane były śmigłowce bojowe i transportowe. W grze Whirlwind Of Vietnam przedstawione zostały kulisy operacji w dolinie la Drang, w listopadzie roku 1965. Gracz wcieli się w pilota legendarnego śmigłowca UH-1B i wykona szereg niebezpiecznych misji. Ataki na cele naziemne, wsparcie piechoty, zadania ratunkowe i wiele innych, czeka w tej niepowtarzalnej symulacji lotu, która spodoba się zarówno nowicjuszom, jak i zaawansowanym graczom.

Sprawdź WSZYSTKIE bieżące gry GRATIS tutaj.

Pobierz Desert Law Wojownicy Pustyni za darmo pełna wersja gry https://freebies.indiegala.com/desert-law