QQ Player

2017-01-17 0 Pliki

QQ Player to bezpłatny odtwarzacz multimedialny. Odtwarza wszystkie pliki wideo bez żadnych zakłóceń i w dodatku obsługuje filmy trójwymiarowe. Kompresuje pliki wideo do mniejszych rozmiarów oraz automatycznie konwertuje w czasie rzeczywistym filmy 2D do 3D.

QQ Player obsługuje następujące formaty plików: AVI, SF, WMV, RM, RMVB, RPM, M2TS, M2T, MPEG, MPG, MP4, M4V, MPEG4, 3GP, MOV, FLV, OGM, MKV, MOD, OGM, WebM, AC3, DCDA, MIDI, MP3, OGG, WMA, WAV i FLAC. Pozwala również przesyłać/odtwarzać strumienie do innych urządzeń mobilnych przy użyciu sieci bezprzewodowej WiFi. Oferuje ponadto funkcje do dzielenia filmów na poszczególne części, scalania kilku pomniejszych plików w jeden duży plik wideo czy wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z filmu.

QQ Media Player

to darmowa aplikacja, która pozwala odtwarzać filmy, muzykę, filmy i migawki wideo jako obrazy cyfrowe, konwersji wideo i muzyki, odtwarzanie filmów 3D oraz konwertować zwykłe 2D filmy do filmów 3D za pomocą jednego kliknięcia.

QQ Media Player to darmowa aplikacja, która pozwala odtwarzać pliki wideo, filmów i muzyki. Można odtwarzać wszystkie formaty audio i wideo bez potrzeby stosowania zewnętrznych pakietów Codex. Można również odtwarzać pliki w formacie SWF. To pozwala na odtwarzanie gier flash bezpośrednio na komputerze. QQ Player opracowany przez chiński Tencent oprogramowania. QQ odtwarzacz został zaprojektowany przy użyciu najnowszych technologii, aby móc odtwarzać wszystkie formaty multimedialne.

Oprogramowanie zapewnia wiele narzędzi, które pozwalają obejść się bez innych programów. Jeśli uważasz, że QQ Player to tylko odtwarzacz audio i wideo, należy rozważyć, że; QQ Player jest największym odtwarzacz multimedialny, przez które można migawek wideo w wysokiej jakości obrazów, jak również snapshotting cały film do miniatur w jednym obrazie. Można również wyciąć fragment filmu i przekształcić ją w obrazie GIF o różnych wymiarach.

Można również wyciąć wideo na kawałki i wyciąć niektóre ujęcia filmu wideo, a następnie zapisać je na komputerze. Można również konwertować pliki wideo i filmów we wszystkich formatach. Można kompresować wideo zapewniając zachować jej jakość. Można użyć QQ Player scalić pliki wideo w jeden film. Można również przesyłać muzykę z komputera na iPada za pośrednictwem WIFI. Ponadto, można uzyskać dostęp do zapisanych plików poprzez przechowywanie w chmurze (cloud computing), aby odtwarzać filmy wideo, filmów i muzyki w Internecie. Aby uzyskać więcej informacji na temat QQ Player, można przejrzeć naszą stronę internetową po więcej szczegółów.

QQ gracza jest legendą wśród znanych odtwarzaczy wideo, ze względu na szeroki zakres usług, jakie zapewnia swoim użytkownikom. Wśród tych usług jest wspieranie instalację napisów w filmach; który obsługuje wszystkie znane rozszerzenia plików napisów. Można również kontrolować ustawienia napisów, takich jak ustawienie koloru i wielkości czcionki napisów. Można również zainstalować podwójne napisy do filmu z naszego systemu, który pozwala na zainstalowanie dwóch różnych napisów do tego samego filmu. QQ Player pozwala również na poprawę jakości obrazu za pomocą jednego przycisku. Można również kontrolować jasność skalę i obrót obrazu o 90 stopni we wszystkich kierunkach. Można zmienić kierunek wideo od lewej do prawej. Można tworzyć listy ulubionych zawierający swoje ulubione filmy, które są w stanie szybko uzyskać dostęp. Można aktywować system zapisu plików multimedialnych, które ostatnio grali. System ten umożliwia oglądanie filmów jak chcesz; Jeśli grałeś film i po prostu patrzył częścią tego czym wyłączył go można otworzyć film ponownie, aby rozpocząć w momencie zatrzymania. Można również usunąć odtwarzanie historii na więcej prywatności.

QQ Odtwarzacz pozwala na wykonywanie nieograniczonej listy plików multimedialnych przechowywanych na komputerze. Na przykład, można zrobić listę za sport następnie dodać wszystkie pliki wideo sport, można zrobić listę filmów, kreskówek na liście dla dokumentalnych itp Można profesjonalnie zarządzać listami; jak numerowanie plików i ich reorganizację. Można także dodać lub usunąć plik z listy łatwo. Można również odtworzyć plik z listy, naciskając tylko jeden przycisk.
Technologia 3D film jest jednym z najnowocześniejszych technologii, które zostały złamane przez środki masowego przekazu, ponieważ jest to nowa technologia zapewnia nowy wymiar do oglądania filmów. Telewizory obsługujące 3D są tak popularne jak ekrany komputerów wspierających technologię 3D. Tak, potrzebne jest oprogramowanie, które pozwala na odtwarzanie filmów 3D oraz, dodatkowo, konwertowania filmów 2D na 3D nich. Z pewnością można użyć odtwarzacza QQ; pierwszy odtwarzacz, który obsługuje odtwarzanie filmów 3D dla użytkowników.

QQ Gracz zapewnia pełną kontrolę odtwarzania plików multimedialnych. Można kontrolować prędkość odczytu wideo, a także kontrolowanie wymiarów wyświetlacza w różnych stylach. Można także kontrolować głośność dźwięku oraz zwiększenie głośności do 1000%; czyli dziesięć razy więcej niż w pierwotnej objętości. QQ Player to jedyny odtwarzacz multimedialny, który obsługuje tę funkcję. Można również kontrolować, jak grać zestaw plików istniejących w jednym liście pośrednictwem szeregowego systemu gry. Można wybrać nakazane lub losowego odtwarzania. Można także zastosować powtarzane odtwarzanie wszystkich plików znajdujących się na liście. Ponadto, można odtwarzać kilkakrotnie jeden plik; Funkcja ta jest dobra dla tych, którzy mają ulubiony plik audio i chcą go słuchać bez przerwy. QQ Player pozwala kontrolować wszystkie ustawienia programu bardzo łatwo. Zapewnia również ustawienie, aby kontrolować ustawienia do gry niezależnie dla kontroli wideo, napisy, głosy, itp

Jeśli szukasz programu, który wykonuje wszystkie funkcje multimedialne, to trzeba to oprogramowanie na komputerze. Możesz polegać na chińskim QQ Media Player do odtwarzania plików audio i wideo, które zostały Arabicized i przetłumaczone na język angielski i wiele innych językach … nie ogranicza się już do Chińczyków. Podczas korzystania z naszego oprogramowania, można znaleźć kilka przycisków w Chinach; przyciski te są zapisywane w zaszyfrowanych plików, których nie można osiągnąć i tłumaczyć. Jednak nie są one problemem, przyciski mają obraz wyrażając swoją funkcję wyraźnie.


Autor: Tencent, Inc.
Wersja: free
Rozmiar: 31 MB
Pobierz