Quake III za darmo na PC

2020-08-10 0 przez Pliki

Quake III za darmo na PC do pobrania pełna wersja gry na komputer. Bethesda Softworks w ramach zbiórek charytatywnych prowadzonych w trakcie festiwalu QuakeCon 2020 zebrała ponad 20 000 dolarów. Firma przekaże bezpłatnie grę Quake II, ale także Quake III.

Jak pobrać gry Quake II i Quake III za darmo? Wystarczy pobrać klienta Bethesda Launcher i zalogować się na swoje konto Bethesda.net Tytuły zostaną przypisane do konta na zawsze. Osoby, które śledziły stream z wydarzenia QuakeCon At Home otrzymały darmowy egzemplarz Quake I.

Quake II

Wkrótce po wylądowaniu na obcej planecie dowiadujesz się, że z setek twoich ludzi została tylko garstka. Teraz musisz wywalczyć swoją drogę przez mocno ufortyfikowane wojskowe instalacje, wyłączyć systemy obronne miasta i wrogą machinę wojenną. Tylko wtedy losy ludzkości nie zostaną zapomniane.

Quake III

Witaj na arenie, gdzie wysokiej klasy wojownicy są przerabiani na bezwolną papkę. Porzuciwszy ostatni łut zdrowego rozsądku i wyzbywszy się wszelkich wątpliwości, wskakujesz na scenę obejmującą udręczone krajobrazy i mgliste otchłanie.

Pobierz Quake II i Quake III za darmo gry na komputer PC pełna wersja. https://bethesda.net/pl/dashboard