Valiant Hearts The Great War za darmo

2020-08-03 0 przez Pliki

Valiant Hearts The Great War za darmo do pobrania pełna wersja gry z Uplay. Oryginalna przygodowa gra akcji, rozgrywająca się w realiach I wojny światowej. Za jej powstanie odpowiada studio Ubisoft Montpellier, znane głównie z bestsellerowych platformówek Rayman Origins i Rayman Legends.

Pozostań na chińskiej stronie (wybierz CHINY), dodaj grę za pomocą ciemnoniebieskiego przycisku, zaloguj się za pomocą swojego konta Ubisoft, a następnie gra powinna zostać dodana na twoje konto Uplay. Jeśli nie udaje się dodać gry do konta spróbuj użyć VPN na Hong Kong lub Chiny. Spróbować można też inny sposób przez telefon z androidem i przeglądarce w trybie komputerowym. Jeśli po dodaniu gry do biblioteki i podczas uruchamiania gry dalej otrzymasz prośbę o podanie klucza lub kodu aktywującego, znajdziesz go w aplikacji Uplay.

Valiant Hearts do pobrania za darmo

jest logiczno-przygodową grą stworzoną w komiksowej konwencji przez Ubisoft Montpellier a wydaną przez Ubisoft. Gra jest inspirowana oryginalnymi listami z czasów I Wojny Światowej, ukazującej starania młodego żołnierza niemieckiego w odnalezieniu swojej prawdziwej miłości. Gra również ukazuje aspekty przetrwania, poświęcenia, jak i przyjaźni w obliczu wojny.

Akcja gry opowiada historię pięciorga ludzi, których losy splatają się ze sobą w okopach zachodniego frontu podczas I Wojny Światowej. Mamy możliwość rozgrywki – francuskim jeńcem, który zostaje zmuszony do pracy w niemieckim obozie, amerykańskim żołnierzem szukającym mocnych wrażeń jak i belgijską sanitariuszką, która niesie pomoc poszkodowanym podczas wojny. Na swojej drodze spotykamy też angielskiego lotnika jak i niemieckiego żołnierza nieszczęśliwie zakochanego w córce francuskiego jeńca. Całą piątkę naszych bohaterów wiąże jeden wspólny czynnik – pies. Zwierzak kieruje wydarzeniami w życiu naszych bohaterów, aby ich losy podążały właściwymi ścieżkami.

System rozgrywki jest różnorodny i zależy w dużym stopniu od bohatera, którym aktualnie gramy. Gra oferuje nam rozgrywkę zręcznościową jak i zadania gdzie będziemy musieli pomyśleć nad rozwiązaniem danej misji poprzez rozwiązanie zagadki. W wykonywaniu naszych zadań pomaga nam również od czasu do czasu nasz czworonożny przyjaciel.

Rozgrywka powinna przypaść do gustu fanom gier Ubisoftu np. z serii Rayman. Mimo tego, iż fabuła często jest sentymentalna twórcy nie raz wywołują u graczy uśmiech na twarzy.

Pobierz Valiant Hearts The Great War za darmo https://uplay.ubisoft.com/pl-PL