save2pc Light program do pobierania filmów

2019-11-28 0 przez Pliki

save2pc to najpopularniejszy program do pobierania filmów za darmo plików z serwisów Youtube, Google Video, Myspace i Dailymotion. Filmy możemy zapisać w formacie avi, mpeg lub flv. Obsługa programu jest bardzo prosta i sprowadza się jedynie do podania adresu, formatu, a program wykona za nas całą resztę i zapisze plik w podanym wcześniej folderze. Interfejs użytkownika został tak zaprojektowany by pobieranie materiałów video było maksymalnie proste i ograniczało się właściwie tylko do wklejenia linku URL filmu i kliknięcia w przycisk start. Dodatkowo save2pc oferuje obsługę połączeń proxy.

save2pc Light to najmniejsza edycja, która umożliwia komputerowi z systemem Microsoft Windows pobieranie filmów z YouTube i zapisywanie ich jako plik Avi (dla systemu Windows) lub Mpeg (dla odtwarzaczy DVD) lub Flv (bez konwersji) na komputer lokalny. Ta edycja jest całkowicie darmowa, nawet do użytku komercyjnego do użytku osobistego i komercyjnego! Interfejs użytkownika jest bardzo prosty, więc nie potrzebujesz żadnej wiedzy technicznej, aby z niego korzystać.

save2pc za darmo

to narzędzie, które pobiera filmy ze stron internetowych do udostępniania wideo i zapisuje je na komputerze lub laptopie. Nie trzeba używać skryptów do przeglądarek internetowych. Po prostu uruchom save2pc i zacznij pobieranie filmów za free!

Pobierz za darmo na komputer Windows http://www.save2pc.com/download.html