Sensible World of Soccer za darmo Xbox

2022-05-17 0 przez Pliki

Sensible World of Soccer za darmo na Xbox do pobrania pełna wersja gry w Microsoft Korea. SWOS bezpłatnie na konsole.

Sensible World Of Soccer – seria gier komputerowych o tematyce piłkarskiej. Gra polega na menedżerowaniu i graniu zespołem piłki nożnej. Gracz wybiera swoją narodowość, płeć, rodzaj rozgrywki (menedżer lub gracz) oraz klub, w którym zaczyna karierę. W przypadku, kiedy gracz odnosi sukcesy w pracy klubowej, może otrzymać zaproszenie do kierowania reprezentacją narodową.

Sensible World of Soccer został zaprojektowany i opracowany przez Sensible Software jako kontynuacja gry Sensible Soccer z 1992 roku,która łączy dwuwymiarową grę piłkarską z rozbudowanym trybem menedżera. Gra zawiera aktualne dane sezonowe profesjonalnej piłki nożnej z całego świata, z łączną liczbą 1500 drużyn i 27 000 graczy. 

Chociaż rozgrywka jest prosta (osiem kierunków i jeden przycisk strzału), wiele różnych działań kontekstowych można wykonywać bez żadnych predefiniowanych klawiszy.

W 1996 roku gra została uznana przez Amiga Power za najlepszą wszech czasów .  W 2004 roku, wersja Sensible World of Soccer na Amigę została umieszczona na liście najlepszych gier wszechczasów GameSpot . W 2007 roku Henry Lowood, kurator kolekcji historii nauki i technologii na Uniwersytecie Stanforda, wraz z projektantami gier Warrenem Spectorem i Stevem Meretzky , badaczem Matteo Bittanti i dziennikarzem Christopherem Grantem, sporządzili ostateczną listę „dziesięciu najważniejszych gier wideo”. cały czas”. Na tej liście znalazł się Sensible World of Soccer . Rozsądny świat piłki nożnej ”Umieszczenie na tej liście jest godne uwagi z trzech powodów: jest to jedyna gra na liście opracowanej w Europie, jest to jedyna gra sportowa na liście i jest to najnowsza gra na liście. 

Pobierz Sensible World of Soccer w Microsoft Xbox https://www.xbox.com/ko-kr/games/store/swos/btxhpv48v31z?ranMID=46139