Call of Duty Vanguard za darmo

2022-05-18 1 przez Pliki

Call of Duty Vanguard za darmo do pobrania pełna wersja gry od 18 maja do 24 maja na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC. Uzyskaj dostęp do wszystkich map i trybów, w tym nowej mapy do gry wieloosobowej Mayhem, wyścigu zbrojeń, Ship Haus i nie tylko.

Gracze będą mogli zapoznać się z wybranymi mapami i trybami z Call of Duty Vanguard. Gracze w tym czasie zapoznają się z trybem sieciowym, a w międzyczasie na rynku pojawi się Shipment

Darmowy dostęp do gry Call of Duty Free to Play będzie na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC. Pobierz bezpłatnie Call of Duty z nowym COD na wszystkich platformach: Dostępny będzie tryb multi i zombie.

Jak grać w CoD Vanguard bezpłatny dostęp? Oto jak możesz zagrać w tryb wieloosobowy Call of Duty: Vanguard za darmo i doświadczyć całej nowej zawartości startowej. Firmy Activision i Sledgehammer Games ogłosiły bezpłatny okres dostępu do trybu wieloosobowego Call of Duty: Vanguard. Dowiedz się, jak możesz skorzystać z tej bezpłatnej wersji próbnej i ciesz się najnowszą grą CoD za darmo.

Od czasu do czasu Activision rozdaje bezpłatne wersje próbne dostępu, aby zachęcić nowych graczy do doświadczenia najnowszego Call of Duty, a firma kontynuuje tradycję Call of Duty: Vanguard.

Bezpłatny okres dostępu do Vanguard pozwoli graczom na wypróbowanie trybu wieloosobowego Vanguard za darmo przez ograniczony czas, zaledwie kilka tygodni po premierze gry.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tygodniu bezpłatnego dostępu do Call of Duty: Vanguard.

Co gracze będą musieli zrobić:

  1. Musisz wejść do sklepu odpowiedniej konsoli – PlayStation lub Xbox
  2. Wyszukaj „Awangardowy bezpłatny dostęp”
  3. Powinna być dostępna bezpłatna wersja próbna Call of Duty: Vanguard
  4. Pobierz go, a następnie uruchom, aby grać

Gracze na PC będą mieli opcję „GRAJ ZA DARMO” w kliencie Battle.net po załadowaniu do zakładki Vanguard. Spowoduje to rozpoczęcie pobierania, a następnie umożliwi dostęp do bezpłatnej zawartości próbnej.

Call of Duty: Vanguard

MP Free Access zapewni dostęp do całej podstawowej zawartości gry wydanej w dniu premiery 5 listopada oraz dostęp do Dostawy , która zostanie wydana 17 listopada, w tym nowe listy odtwarzania, nowe mapy, nowe tryby i nie tylko dla graczy.

Podczas tego długiego weekendu wszyscy gracze otrzymają pełny dostęp do trybu wieloosobowego Vanguard. Obejmuje to możliwość wypróbowania i podniesienia poziomu ponad trzech tuzinów broni, zanim dotrą do Warzone™ Pacific, tuzina operatorów, dla których można odblokować nowy sprzęt, pełne akcji playlisty z funkcją Combat Pacing oraz 17 podstawowych map, w tym Champion Hill i powrót ulubionej przez fanów wysyłki.

Ten okres bezpłatnego dostępu daje przedsmak tego, czego mogą doświadczyć właściciele Vanguard, zanim w przyszłym roku talia będzie pełna mnóstwa darmowej zawartości dla wielu graczy. Posiadanie Vanguard zapewnia również porywającą kampanię dla jednego gracza i rozszerzający wszechświat tryb Zombie, nie mówiąc już o 24-godzinnym wyłącznym dostępie do nowej mapy Warzone Pacific Caldera, gdy zostanie ona uruchomiona.

Call of Duty: Vanguard

Gra będzie dostępna na platformach Sony, Microsoft oraz PC

Pobierz Call of Duty: Vanguard na konsole Xbox i PC lub graj online w Geforce Now.