Shadow of the Tomb Raider za darmo do pobrania od NVIDIA

2019-06-09 0 przez Pliki

Shadow of the Tomb Raider za darmo do pobrania od NVIDIA. Walcząc z czasem o uratowanie świata przed apokalipsą Majów, Lara Croft musi stać się w końcu Grabieżcą Grobowców.

Wystarczy kupić w sklepie biorącym udział w promocji kartę graficzną GeForce GTX 1080 Ti, 1080, 1070 Ti, 1070 lub 1060 ewentualnie laptopa lub komputer w nią wyposażonego aby otrzymać kod do pobrania gry Shadow of the Tomb Raider. Promocja potrwa do 13 września lub wcześniejszego wyczerpania zapasów kodów.

Shadow of the Tomb Raider jest najnowszą odsłoną serii Tomb Raider, w której Lara Croft ratuje świat eksplorując tereny Ameryki Łacińskiej. Dzięki programistom z Nixxes Software gra w wersji na PC posiada ulepszoną grafikę, jak również obsługę wyższych poziomów szczegółowości i rozdzielczości.

Najciekawsze momenty w grze mogą być uchwycone dzięki zaimplementowaniu funkcji NVIDIA Ansel służącej do wykonywania wyjątkowych zdjęć oraz NVIDIA Highlights automatycznie zapisującej kluczowe fragmenty rozgrywki. Następnie można je natychmiastowo udostępniać w serwisach społecznościowych za pomocą aplikacji NVIDIA GeForce Experience.

Kody promocyjne można realizować za pośrednictwem aplikacji GeForce Experience. W tym celu należy w komputerze posiadającym zgodną kartę graficzną zainstalować najnowszy sterownik Game Ready oraz aplikację GeForce Experience, a po zalogowaniu się wybrać opcję „Realizuj” z rozwijanego menu konta.