Shadow of the Tomb Raider za darmo do pobrania

2022-08-26 0 przez Pliki

Shadow of the Tomb Raider za darmo do pobrania wersja Definitive Edition od Epic Games Store w promocji od 1 września, prezent na rozpoczęcie roku szkolnego. Walcząc z czasem o uratowanie świata przed apokalipsą Majów, Lara Croft musi stać się w końcu Grabieżcą Grobowców.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition w promocji link będzie aktywny dopiero w czwartek od 17 00

W Epic Games podczas wyprzedaży codziennie przez dwa tygodnie będzie rozdawana jedna gra. Trylogia Tomb Raider: Definitive Survivor będzie dostępna za darmo.

Wystarczy kliknąć aby otrzymać kod do pobrania gry Shadow of the Tomb Raider. Co tydzień darmowa gra w Epic Games Store. Wracaj tu często po oferty specjalne. Pobierz bezpłatną grę lub dołącz już dziś do społeczności zwolenników modelu free-to-play.

Shadow of the Tomb Raider jest najnowszą odsłoną serii Tomb Raider, w której Lara Croft ratuje świat eksplorując tereny Ameryki Łacińskiej. Dzięki programistom z Nixxes Software gra w wersji na PC posiada ulepszoną grafikę, jak również obsługę wyższych poziomów szczegółowości i rozdzielczości.

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition do pobrania

poznasz ostatni rozdział opowieści o korzeniach Lary, podczas którego staje się ona prawdziwą odkrywczynią grobowców. Pakiet zawiera podstawową wersję gry, siedem grobowców wyzwań DLC, a także całą broń, stroje i umiejętności do pobrania. Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition to najlepszy sposób na poznanie momentów zwrotnych w życiu Lary.

Walcząc z czasem o uratowanie świata przed apokalipsą Majów, Lara Croft musi stać się w końcu Grabieżcą Grobowców.

Przetrwaj i rozwijaj się w najgroźniejszym miejscu na ziemi: Zapanuj nad bezlitosną dżunglą, żeby przeżyć. Zwiedzaj podwodne okolice pełne szczelin i rozbudowanych tuneli.

Osiągnij jedność z dżunglą: W obliczu przeważających sił wroga Lara musi wykorzystać otoczenie. Atakuj znienacka i znikaj jak jaguar, kamuflując się błotem i wywołując przestrach wśród wrogów.

Odkrywaj mroczne grobowce: Są straszne jak nigdy dotąd, dotarcie do nich wymaga zaawansowanych technik wspinaczki, a w środku czekają zabójcze zagadki.

Odkrywaj żywą historię: Znajdź ukryte miasto i zwiedzaj największą lokację centralną w jakiejkolwiek grze z serii Tomb Raider.

Kody promocyjne można realizować za pośrednictwem Epic Games Store.

Pobierz Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition za darmo https://www.epicgames.com/store/pl/free-games