Tomb Raider za darmo do pobrania

2021-12-30 0 przez Pliki

Tomb Raider za darmo do pobrania pełna wersja na stałe za free na nasze konto Epic Game Store. Gra Tomb Raider przedstawia historię pochodzenia Lary Croft oraz jej przemianę z młodej dziewczyny w twardą kobietę, walczącą o przetrwanie.

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy za darmo w Epic Games Store od 30.12 godz. 17

Darmowa gra do pobrania Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy to kompilacja wszystkich trzech gier o początkach Lary Croft wydawnictwa Square Enix:

Tomb Raider: Definitive Edition,
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration,
Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition,

Trylogia stanowi zarówno prequel, jak i reboot serii o perypetiach pani archeolog. Wyrusz w jej formacyjną podróż przez świat z Larą: od Lary z Tomb Raider, która utknęła na odległej wyspie Yamatai u wybrzeży Japonii, po Larę z Rise of the Tomb Raider, która skrywa tajemnicę nieubłaganego Ujawniono syberyjską tundrę Nieśmiertelność, aż do Lary z Shadow of the Tomb Raider, która odkrywa złowieszczy artefakt w górach Peru.

Korzystając jedynie ze swojego instynktu i zdolności przekraczania granic ludzkich możliwości, Lara musi walczyć, aby odkryć mroczną historię zapomnianej wyspy i wyrwać się z jej uścisku. Pobierz zwiastun „Turning Point”, aby zobaczyć początek epickiej przygody Lary.

Tomb Raider do pobrania

to seria gier komputerowych, komiksów, powieści i filmów opowiadających o przygodach fikcyjnej, brytyjskiej archeolog Lary Croft. Znalazła się w Księdze rekordów Guinnessa, gdzie określono ją jako „bohaterkę gry komputerowej, która odniosła największy sukces w realnym życiu” (Most Successful Human Videogame Heroine).

Gry z serii sprzedały się w łącznej liczbie ponad 67 milionów egzemplarzy, co czyni Tomb Raidera jedną z najlepiej sprzedających się serii gier komputerowych w historii.

Na podstawie gier stworzono trzy pełnometrażowe filmy aktorskie. W pierwszych dwóch (Lara Croft: Tomb Raider oraz Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia) w postać Lary Croft wcieliła się Angelina Jolie, a w trzecim filmie Tomb Raider – Alicia Vikander.

Pobierz Tomb Raider za darmo do pobrania z Epic Games Store https://www.epicgames.com/store/pl/free-games