Tomb Raider za darmo do pobrania

2020-03-20 0 przez Pliki

Tomb Raider za darmo do pobrania na Steam pełna wersja na stałe za free na nasze konto. Gra Tomb Raider przedstawia historię pochodzenia Lary Croft oraz jej przemianę z młodej dziewczyny w twardą kobietę, walczącą o przetrwanie.

Korzystając jedynie ze swojego instynktu i zdolności przekraczania granic ludzkich możliwości, Lara musi walczyć, aby odkryć mroczną historię zapomnianej wyspy i wyrwać się z jej uścisku. Pobierz zwiastun “Turning Point”, aby zobaczyć początek epickiej przygody Lary.

Tomb Raider to seria gier komputerowych, komiksów, powieści i filmów opowiadających o przygodach fikcyjnej, brytyjskiej archeolog Lary Croft. Znalazła się w Księdze rekordów Guinnessa, gdzie określono ją jako „bohaterkę gry komputerowej, która odniosła największy sukces w realnym życiu” (Most Successful Human Videogame Heroine).

Gry z serii sprzedały się w łącznej liczbie ponad 67 milionów egzemplarzy, co czyni Tomb Raidera jedną z najlepiej sprzedających się serii gier komputerowych w historii.

Na podstawie gier stworzono trzy pełnometrażowe filmy aktorskie. W pierwszych dwóch (Lara Croft: Tomb Raider oraz Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia) w postać Lary Croft wcieliła się Angelina Jolie, a w trzecim filmie Tomb Raider – Alicia Vikander.

Pobierz Tomb Raider za darmo do pobrania https://store.steampowered.com/agecheck/app/203160/