Far Cry 5 za darmo

2023-03-18 0 przez Pliki

Far Cry 5 za darmo do pobrania pełna wersja gry od 23 do 27 marca na wszystkich platformach:
PC – Ubisoft Connect, Steam i Epic Games Store, Konsole – PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series S|X.

Graj w Far Cry 5 za darmo

Far Cry przybywa do Ameryki w najnowszej odsłonie wielokrotnie nagradzanej serii.

Witamy w Hope County w stanie Montana, krainie wolnych i odważnych, ale także kolebce fanatycznego kultu zagłady znanego jako Projekt u Bram Edenu. Zmierz się z przywódcą sekty Josephem Seedem i jego rodzeństwem Heroldami, by rozpalić ogień oporu i wyzwolić oblężoną społeczność.

WALKA PRZECIWKO ŚMIERCIONOŚNEMU KULTOWI
Uwolnij Hope County w trybie dla jednego lub dwóch graczy. Rekrutuj Guns and Fangs do wynajęcia, aby pomóc pokonać kult.

WYTYCZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ
Zbuduj swoją postać i wybierz przygodę w największej personalizowanej grze w historii Far Cry!

DYNAMICZNE ZABAWKI
Przejmij kontrolę nad kultowymi samochodami typu muscle car, quadami, samolotami i nie tylko, aby zaangażować siły kultu w epickie potyczki.

Aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji. Ta gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne.

Dzisiaj Far Cry 5 otrzymuje poprawkę 60 klatek na sekundę na Xbox Series X|S i PS5 w ramach obchodów piątej rocznicy. Pokonaj Josepha Seeda i jego Heroldów z dwukrotnie większą liczbą klatek na sekundę, eksplorując różne regiony Hope County i wyzwalając jego mieszkańców. Poprawka 60 klatek na sekundę dotyczy wszystkich trybów gry Far Cry 5, a także jej trzech DLC, Hours of Darkness, Lost on Mars i Dead Living Zombies, dzięki czemu jest to idealny moment, aby zagłębić się w historie Wendella Redlera, Nicka Rye’a , i Guy Marvel, odpowiednio.

Oprócz płynniejszego wrażenia wizualnego, gracze Xbox Series X|S otrzymają ulepszoną rozdzielczość dla Far Cry 5. Xbox Series X będzie mógł uruchomić grę w rozdzielczości 3840×2160 i 4K, podczas gdy Xbox Series S uruchomi ją w rozdzielczości 1920×1080 . Gracze PS5 nadal będą mogli pokonać rodzinę Seedów w rozdzielczości 2880×1620.

W Far Cry 5 można grać w pojedynkę lub w trybie współpracy ze znajomym. Jeśli twój członek drużyny nie posiada jeszcze gry, może przetestować ją podczas darmowego weekendu Far Cry 5 trwającego od 23 do 27 marca, który również będzie działał w 60 klatkach na sekundę na konsolach obecnej generacji, lub skorzystać z 85% zniżki w Ubisoft Store od teraz do 4 kwietnia

Pobierz Far Cry 5 za darmo pełna wersja gry

https://store.ubi.com/us/far-cry-5/