Smartfony na raty 0% dla każdego w Orange

23 lipca 2019 0 Pliki


Smartfony na raty 0% dla każdego w Orange. Nie możesz wziąć smartfona na raty w sklepie czy na Allegro z uwagi na kiepską historię kredytową? Orange nie sprawdza jej i daje raty 0% dla każdego chętnego klienta.

Zarówno dla nabywców indywidualnych, jak i biznesowych ceny smartfonów są rozłożone na 20 nieoprocentowanych rat (RSSO 0%). Umowa na zakup urządzenia nie wymaga weryfikacji bankowej, a raty nie obciążają historii kredytowej nabywcy.

 

 

Co ciekawe Orange oferuje nie tylko smartfony ale także laptopy, zegarki i… elektryczne hulajnogi w ratach 0 proc. dla wszystkich.

Na raty 0 proc. kupić można wszystkie urządzenia dostępne w ofercie Orange m.in. smartfony Sony Xperia 1, Xiaomi Redmi 7, czy biznesowe Samsung Galaxy S10+ i Samsung Galaxy A50. Ponadto laptopy HP, smartwatche Apple i Samsung, a nawet elektryczne hulajnogi Xiaomi czy deskorolkę Kawasaki. Oferta jest dostępna w sklepie online, salonach i sprzedaży telefonicznej.

Klienci Orange, którzy już mają podpisaną umowę abonamentową na usługi mobilne lub stacjonarne albo co najmniej od 12 miesięcy korzystają z usług Orange na kartę, otrzymają dodatkowe rabaty na zakup urządzeń.