Rainbow Six Siege za darmo

2023-03-09 0 przez Pliki

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo do pobrania od Ubisoft na PC, PS4, Xbox One pełna wersja gry w promocji darmowe granie od 9 do 16 marca na PC, PS4, PS5 i Xbox.

Abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą skorzystać z oferty Xbox Free Play Days i przez najbliższy weekend grać za darmo w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Jeśli masz wszystkich operatorów dostaniesz skórkę do Ash.

W ten weekend pełna wersja gry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, wraz ze wszystkimi mapami i trybami, będzie dostępna BEZPŁATNIE. Zbierz paczkę przyjaciół, wybierz operatora i wkrocz do akcji!

Załóż drużynę i poznaj naprawdę wybuchowy tryb PVP 5 na 5. W Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege znajdziesz olbrzymią liczbę wyspecjalizowanych operatorów. Każdy z nich dysponuje gadżetem wpływającym na rozgrywkę, który może doprowadzić do zwycięstwa twojej drużyny.

„Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege to najnowsza gra FPS multiplayer od Ubisoft, która oferuje nieograniczoną akcję z wielkim napięciem w każdej rundzie. Dwie drużyny są podzielone na obrońców i atakujących w różnych trybach gry. Każdy gracz wybiera operatora, specjalnego żołnierza posiadającego unikatowe cechy i umiejętności. Wybór podjęty przed rozpoczęciem rundy nie może być zmieniony po rozpoczęciu akcji.

Doświadczenie Na Najwyższym Poziomie

Każdy klucz Clancy’s Rainbow Six: Siege otwiera drzwi do całkowicie nowego doświadczenia, któe na pewno wciągnie każdego na całe godziny. W tej grze, zniszczenie otoczenia i koordynacja między graczami to klucz. Poziomy są zaprojektowane z myślą o walce na bliski dystans, co sprawia, że gra oferuje bardzo szybkie i zapierające dech w piersiach doświadczenia.

Gra to Wyzwanie

Po zagraniu, nawet przez krótką chwilę, zaczniesz rozumieć jak bardzo Clancy’s Rainbow Six: Siege skupia się na zapewnieniu najlepszego doświadczenia dla każdego fana gier. Nie tylko zapewnia nieskończoną akcję, ale także zabawę przy graniu z przyjaciółmi. Postaw swojemu tokowi rozumowania wyzwanie i stwórz zaawansowane taktyki by przetrwać na polu bitwy.”

Rainbow Six Siege do pobrania

możesz grać w pełną wersję ZA DARMO na wszystkich platformach,  możesz grać w pełną wersję ZA DARMO. OFERTA OGRANICZONA CZASOWO możesz uzyskać dostęp do pełnej gry ZA DARMO (PS4, PC i XBOX ONE)

Zanurz się w wybuchowej rozgrywce 5 na 5, rywalizacji o wysokie stawki i ekscytujących walkach drużynowych PVP. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to stale rozbudowywana gra o nieskończonych możliwościach dopracowywania rozwiązań strategicznych i wspomagania swojej drużyny w drodze do zwycięstwa. Siege wciąż się rozwija. W każdym sezonie pojawia się zupełnie nowa zawartość: operatorzy o zdolnościach całkowicie zmieniających rozgrywkę, wydarzenia, uzbrojenie oraz mapy. Rozpocznij od podstawowego Rainbow Six Siege, który zawiera pełną grę, jak również wszystkie mapy oraz tryby rozgrywki.

Pobierz Rainbow Six Siege za darmo graj dzięki Ubisoft https://freeweekend.ubisoft.com/rainbow6-siege/pl-PL