Rainbow Six Siege za darmo

2022-03-17 0 przez Pliki

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo do pobrania na PC, PS4, Xbox One pełna wersja gry w promocji.

Abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą skorzystać z oferty Xbox Free Play Days i przez najbliższy weekend grać za darmo w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Jeśli masz wszystkich operatorów dostaniesz skórkę do Ash.

W ten weekend pełna wersja gry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, wraz ze wszystkimi mapami i trybami, będzie dostępna BEZPŁATNIE. Zbierz paczkę przyjaciół, wybierz operatora i wkrocz do akcji!

„Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege to najnowsza gra FPS multiplayer od Ubisoft, która oferuje nieograniczoną akcję z wielkim napięciem w każdej rundzie. Dwie drużyny są podzielone na obrońców i atakujących w różnych trybach gry. Każdy gracz wybiera operatora, specjalnego żołnierza posiadającego unikatowe cechy i umiejętności. Wybór podjęty przed rozpoczęciem rundy nie może być zmieniony po rozpoczęciu akcji.

Doświadczenie Na Najwyższym Poziomie

Każdy klucz Clancy’s Rainbow Six: Siege otwiera drzwi do całkowicie nowego doświadczenia, któe na pewno wciągnie każdego na całe godziny. W tej grze, zniszczenie otoczenia i koordynacja między graczami to klucz. Poziomy są zaprojektowane z myślą o walce na bliski dystans, co sprawia, że gra oferuje bardzo szybkie i zapierające dech w piersiach doświadczenia.

Gra to Wyzwanie

Po zagraniu, nawet przez krótką chwilę, zaczniesz rozumieć jak bardzo Clancy’s Rainbow Six: Siege skupia się na zapewnieniu najlepszego doświadczenia dla każdego fana gier. Nie tylko zapewnia nieskończoną akcję, ale także zabawę przy graniu z przyjaciółmi. Postaw swojemu tokowi rozumowania wyzwanie i stwórz zaawansowane taktyki by przetrwać na polu bitwy.”

Rainbow Six Siege do pobrania

możesz grać w pełną wersję ZA DARMO na wszystkich platformach,  możesz grać w pełną wersję ZA DARMO. OFERTA OGRANICZONA CZASOWO możesz uzyskać dostęp do pełnej gry ZA DARMO (PS4, PC i XBOX ONE)

Dodaj 20% zniżki do swojego koszyka jeśli zakupisz edycję Gold lub Ultimate w Ubisoft Store w czasie wyprzedaży.

Pobierz Rainbow Six Siege za darmo https://freeweekend.ubisoft.com/rainbow6-siege/pl-PL?platform=PC