HWMonitor

2019-09-01 0 przez Pliki

HWMonitor to program monitorujący napięcia procesora, zasilacza oraz temperatury pracy różnych podzespołów komputera. Aplikacja jest przydatna zwłaszcza dla użytkowników składających samodzielnie pecety oraz testujących nowe części. Jeśli chciałbyś usprawnić wentylację w obudowie, koniecznie przyjrzyj się temperaturze na kartach graficznych oraz prędkościom wiatraków. CPUID HWMonitor program monitorujący temperaturę procesora podczas swojej pracy zapisuje informacje o wartościach minimalnych i maksymalnych uzyskiwanych przez poszczególne komponenty. Narzędzie oferuje również funkcję eksportu wszystkich zgromadzonych danych do postaci pliku tekstowego.

HWMonitor do pobrania

to program monitorujący podzespoły komputera, wyświetla szczegółowe informacje na temat temperatury, napięcia i prędkości wentylatora.

Najważniejsze cechy HWMonitor za darmo:

program monitorujący temperaturę procesora, napięcie, pobór mocy i wykorzystanie.
Płyty główne napięcia, temperatury, prędkości wentylatorów.
napięcie GPU, temperatury, utylizacja.

CPUID HWMonitor jest w stanie obsługiwać najczęstszych chipy czujników, takich jak seria ITE IT87 i większości układów Winbond. Dodatkowo HWMonitor może odczytać nowoczesnego procesora na umierają podstawowych czujników termicznych, a także poprzez temperaturę HDD SMART może także odczytywać temperaturę GPU karty graficznej. HWMonitor obsługuje również specjalne monitory sprzętowe, takie jak ABIT uGuru i zasilacze Gigabyte ODIN. Darmowy program monitorujący temperaturę procesora HWMonitor PRO do pobrania z chomikuj jest również dostępny w rozszerzonej wersji na Windows.

Ściągnij HWMonitor Portable bez instalacji wersja przenośna USB Zip.

Pobierz HWMonitor za darmo od CPUID https://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html