Spamihilator program antyspamowy za darmo

2017-12-24 0 przez Pliki

Spamihilator to dobry program antyspamowy dla klientów pocztowych. Działa w tle w czasie gdy ściągamy pocztę i według ustawień jakie zatwierdziliśmy przenosi niechciane do specjalnego folderu. Zawsze gdy odbierasz pocztę jest ona segregowana. Darmowy program antyspamowy współpracuje z większością programów pocztowych.

Najwazniejsze cechy programu Spamhilator to:

  • rozpoznawanie spamu dzieki słowom kluczowym
  • lista zablokowanych nadawców
  • lista znajomych, których poczta nie będzie blokowana
  • statystyki spamu
  • automatyczne aktualizacje

Spamihilator działa między Twoim klientem e-mail a Internetem i sprawdza każdą przychodzącą wiadomość. Bezużyteczne i niechciane wiadomości spamowe (śmieci) zostaną odfiltrowane. Ten proces przebiega całkowicie w tle. Spamihilator używa wielu różnych filtrów, aby osiągnąć najwyższy możliwy wskaźnik rozpoznawania spamu. Program jest wysoce konfigurowalny i można go rozszerzyć za pomocą wtyczek.

Darmowy program antyspamowy

Spamihilator zawiera Filtr słów spamowych, który wyszukuje wiadomości w poszukiwaniu znanych słów kluczowych. Można dodać słowa zdefiniowane przez użytkownika i wyrażenie regularne. Poza tym Spamihilator zawiera Filtr linków, Filtr DCC i Filtr reguł. Wszystkie z nich można skonfigurować według własnych potrzeb.

Program działa z prawie każdym klientem poczty e-mail, takim jak Outlook, Mozilla Thunderbird, Eudora, IncrediMail, Pegasus Mail, Phoenix Mail, Opera itp.

Pobierz Spamhilator za darmo na Windows 8, 7 https://www.spamihilator.com/en/download/