SpeedBit Video Downloader – program do pobierania filmów

2017-02-10 0 przez Pliki

SpeedBit Video Downloader and Converter to darmowy program do pobierania filmów z serwisów typu YouTube. Aplikacja integruje się z przeglądarkami internetowymi Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox, dzięki czemu ściąganie filmów jest szybkie i bezproblemowe. Aby pobrać film na komputer należy rozpocząć oglądanie i następnie nacisnąć przycisk.

Speedbit Video Downloader and Converter wyposażony został również w moduł umożliwiający na konwersję pobranych plików wideo. Program do konwersji video pomiędzy formatami: 3GP, AVI, FLV, MP4, MOV, MKV, SWF i WMV.

Darmowy program do pobierania filmów

Oglądaj i kliknij
Pobieranie filmów nigdy nie było łatwiejsze! Wystarczy jedno kliknięcie, aby pobrać i zapisać dowolny film. Podczas oglądania filmu z wyboru w dowolnym miejscu wideo, kliknij migający przycisk Pobierz wideo w przeglądarce, a film zostanie zapisany na komputerze.

Najszybsza prędkość pobierania filmów
Po pobraniu obrazu, SpeedBit opatentowany wielokanałowej technologii przyspieszania Kicks-in i pobiera wideo w mgnieniu oka, zapewniając najszybszą prędkość pobierania wideo i pozwala zaoszczędzić czas. Cierpliwość jest przereklamowany.

Najszybsza konwersja filmów
Nie czekaj, aż masz czasu na oglądanie! Zabierz swoje ulubione filmy za darmo ze sobą na dowolnym urządzeniu. Wystarczy jedno kliknięcie i szybko konwertować pliki wideo do formatu wybór iw jak najkrótszym szybkość konwersji.

Pobierz filmy z dowolnego miejsca
Obsługuje wszystkie witryny Flash Video, więcej niż jakikolwiek inny Video Downloader. Umożliwia pobieranie wideo z serwisów takich jak facebook.com, dailymotion.com i wiele innych .

Skorzystaj z dowolnej przeglądarki
Zapisz i konwertować filmy prosto z przeglądarki IE, Firefox lub Chrome. Graj w swoje ulubione filmy i po prostu kliknij migający przycisk Pobierz film lub Chrome, kliknij ikonę, która pojawia się w pasku adresu. Pobieranie filmów z łatwością za pomocą przeglądarki Google Chrome.Speedbit Video Downloader i pasek narzędzi Converter – Firefox i Internet Explorer.

Najprostszy downloader video
Speedbit Video Downloader jest najprostszym i najbardziej proste w użyciu. Wystarczy jedno kliknięcie, a film oglądasz jest pobierany bezpośrednio z przeglądarki, w przyspieszonym tempie. To nawet jest wyposażony w darmowy konwerter wideo. Ucz się więcej

Darmowy program do pobierania filmów
bardzo szybkie i 100% darmowe pobieranie wideo i konwerter wideo. Brak Ograniczone funkcje tylko dla użytkowników Premium – to co widzisz to co masz – wszystkie funkcje są darmowe z SpeedBit Video Downloader i konwerter. http://www.speedbit.com/video-downloader-converter/