Splash darmowy odtwarzacz HD

2020-01-01 0 przez Pliki

Splash darmowy odtwarzacz HD wideo w wysokich rozdzielczościach, klipów z kamer AVCHD i cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. Program do filmów HD obsługuje większość typów plików (AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T, MP4, MPG, TS), dekoderów wideo (H.264, MPEG-2, VC-1, DVIX\XVID) i audio (AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS), a także napisów – w tym napisów wewnętrznych MKV. Program Splash oferuje opcje usuwania przeplotu, synchronizacji dźwięku\napisów, ustalania formatu wyświetlanego obrazu (4:3, 16:9, kinowy) i standardu odtwarzanego dźwięku (stereo, 5.1).

Płynny, wyraźny oraz pełny żywych kolorów obraz na ekranie Twojego komputera sprawi, że oglądanie filmów stanie się o wiele przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ciesz się jakością HD od zaraz!

Odtwarzaj i konwertuj swoje ulubione filmy oraz pliki wideo w jakości HD. Nie potrzebujesz już żadnych dodatkowych kodeków, wystarczy, że zainstalujesz Splash na komputerze i po sekundzie od startu aplikacji możesz cieszyć się perfekcyjną jakością HD na ekranie swojego monitora.

Darmowy odtwarzacz filmów HD

Wybierz jeden z dostępnych profili i eksportuj filmy do popularnych formatów, urządzeń mobilnych, YouTube oraz Facebooka. Dzięki wsparciu sprzętowej akceleracji eksportowania wideo NVIDIA CUDA, NVIDIA NVENC, AMD APP oraz Intel Quick Sync Video oszczędzasz czas i pieniądze.

Splash to kompaktowy, stylowy i niezwykle szybki odtwarzacz wideo. Sprzętowa akceleracja dekodowania wideo, wysoka jakość obrazu, łatwa nawigacja i szybkie przełączanie kanałów umożliwią Ci oglądanie telewizji DVB-T z przyjemnością. Odkryj na nowo telewizję cyfrową oraz zmniejsz zużycie energii.

Pobierz Splash za darmo na komputer https://mirillis.com/pl/pobierz-splash