STALKER Shadow of Chernobyl za darmo

2021-02-16 0 przez Pliki

STALKER Shadow of Chernobyl za darmo pełna wersja gry do pobrania po polsku legalnie w promocji. S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl klucz GOG za 4 grosze w Gamivo

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Rok 2012. Minęło sześć lat od czasów drugiej katastrofy, która rozmiarami przyćmiła wydarzenia z kwietnia 1986 roku. Akcja gry osadzona jest w czarnobylskiej strefie wykluczenia, która stała się zagrożeniem dla całej ludzkości. Zona niechętnie zdradza swe tajemnice, należy ją więc do tego zmusić. Rzadko kto jest w stanie dotrzeć do samego serca Zony i dowiedzieć się, jakie czyha tam zagrożenie.

Zagrożenie, przy którym maruderzy, wrogie ugrupowania, potwory i anomalie jawią się jako rozgrzewka przed spotkaniem z grozą wcieloną.

Przygotuj się, śmiałku. Zbieraj artefakty i handluj, szukaj własnej drogi i wypatruj rzadkich znalezisk, łap rentgeny i walcz – zrób wszystko, by przetrwać! I wtedy, jeśli okażesz się dość wytrwały i obdarzony fartem, wtedy być może dowiesz się, dlaczego to wszystko cię spotkało.

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl GOG CD Key

Jak pobrać grę Stalker za darmo?

  • należy przewinąć w dół i wybrać sprzedawcę ePlay
  • odznaczyć Program Ochrony Klienta
  • użyć kodu SOCSTALKER-GAMIVO
  • dokonać płatności poprzez PayPal
  • odznaczyć Gamivo Smart

S.T.A.L.K.E.R.Cień Czarnobyla PC. 

Pobierz Stalker Shadow of Chernobyl za darmo pełna werjsa gry https://www.gamivo.com/pl/product/s-t-a-l-k-e-r-shadow-of-chernobyl-1