Transformers za darmo online

2021-09-18 0 przez Pliki

Transformers za darmo online oglądaj seriale i filmy na youtube z okazji rocznicy 4 sezony animowanej serii z 1984 roku zostanie udostępnione.

W tym roku mija 35 rocznica kinowej premiery Transformers the Movie i w związku z tym wydarzeniem Hasbro Pulse udostępni nam 4 sezony Transformers G1 na kanale youtube. Pierwszy sezon jest już dostępny przy czym kolejne będą publikowane co weekend. Audio jest w języku angielskim.  Począwszy od dzisiejszego sezonu 1, każdy sezon będzie publikowany co tydzień w każdy kolejny weekend. Możesz teraz streamować cały 16-odcinkowy sezon 1 tutaj za pośrednictwem kanału YouTube Hasbro Pulse

Transformers G1 CDA online oglądaj seriale za darmo.

Transformers: Generation 1 (znane również jako Generation One lub G1 ) to linia zabawek od 1984 do 1990, produkowana przez Hasbro i Takara .  Była to linia robotów-zabawek, które mogły zmieniać się w alternatywną formę (pojazdy takie jak samochody i samoloty, miniaturowe pistolety lub kasety, zwierzęta, a nawet dinozaury) poprzez przenoszenie części w inne miejsca i była to pierwsza linia zabawki wyprodukowane dla odnoszącej sukcesy seriizabawek i rozrywki Transformers . Linia została pierwotnie nazwana The Transformers , a „Generation 1” pochodzi jako termin wymyślony przez fanów zabawek, gdy Transformers: Generation 2 Linia zabawek została wydana w 1992 roku. Hasbro ostatecznie przyjął termin „Generacja 1”, aby odnieść się do każdej zabawki wyprodukowanej w tamtej epoce.