KeepSolid VPN Unlimited za darmo

2021-02-15 0 przez Pliki

KeepSolid VPN Unlimited za darmo w promocji do pobrania całkowicie bezpłatna 6-miesięczna subskrypcja na 5 urządzeń. Darmowy miesiąc KEEPSOLID VPN kod VPNFORTWITTER pochodzi z Facebooka oficjalnego firmy. Przedłuża subskrypcje o miesiąc.

KeepSolid VPN to nowa usługa VPN ma lokalizacje serwerów i centra danych w ponad 80 krajach. Jest bezpieczny, zapewnia szybkie połączenia, a nawet omija cenzurę w Chinach. Zapewnia również dedykowane serwery do przesyłania strumieniowego P2P. Program KeepSolid VPN jest dostępny na macOS, Windows, Linux, Android, iOS oraz na Windows Phone, a także jako rozszerzenie przeglądarki dla Chrome, Opera i Firefox. Co więcej, możesz go skonfigurować na routerze, serwerze NAS i urządzeniach do przesyłania strumieniowego i nie tylko.

Miesięczna subskrypcja usługi KeepSolid VPN kosztuje 5 USD, kod promocyjny VPNUNLIMITED2020CHIP zapewnia bezpłatną 6-miesięczną subskrypcję. Jak aktywować?Najpierw utwórz konto (identyfikator KeepSolid), odwiedzając stronę https://www.vpnunlimitedapp.com/promo/signup-and-download
Utwórz, zweryfikuj i aktywuj swoje konto. Następnie zaloguj się ikliknij zakładkę „Zrealizuj” i wprowadź kod VPNUNLIMITED2020CHIP, naciśnij przycisk „Zrealizuj kod”.
To wszystko, masz 6-miesięczną subskrypcję za darmo i nieograniczony ruch na 5 urządzeniach.

KeepSolid VPN Unlimited

Dążąc do ochrony Twojej tożsamości online, bardzo poważnie traktujemy Twoją anonimowość w Internecie. KeepSolid VPN Unlimited wykorzystuje najwyższej klasy szyfrowanie AES-256, które silnie chroni Twoje wrażliwe dane. Teraz możesz bez obaw surfować po Internecie, ponieważ żaden cyberprzestępca nie jest w stanie podkraść się do Twoich danych osobowych.

Dzięki naszej polityce VPN braku logów w żadnym wypadku nie kojarzymy Twoich działań online z Twoim kontem, adresem e-mail, urządzeniem ani adresem IP. 

  • Ochrona prywatności
  • Nieograniczona komunikacja
  • Zaawansowana ochrona
  • Usługi przesyłania strumieniowego multimediów
  • Dostęp do ekskluzywnych treści
  • Serwery VPN do torrentowania

KeepSolid VPN Unlimited za darmo do pobrania pełna wersja programu.