StarCraft II za darmo

2017-11-04 0 przez Pliki

Blizzard ogłosił, że od 14 listopada 2017 gra StarCraft II Wings of Liberty będzie dostępna za darmo do pobrania. Dodatkowo, osoby które zakupiły grę otrzymają za darmo dodatek Heart of Swarm. StarCraft II będzie grą free-to-play.

Od 14 listopada będziesz mieć darmowy dostęp do oryginalnej kampanii Wings of Liberty i każdego dowódcy Co-op, i będziesz mógł odblokować dostęp do konkurencyjnej zawartości multiplayer w StarCraft II za darmo. Oto szczegółowy opis wszystkiego, co będzie dostępne za darmo:

Oryginalna kampania Wings of Liberty. Przeżyj oryginalną epicką kampanię, która rozpoczęła sagę StarCraft II! Jeśli wcześniej zdobywałeś Wings of Liberty, ale od jakiegoś czasu już nie wróciłeś do StarCraft II, mamy dla ciebie dobrą wiadomość – jeśli masz już Wings of Liberty, otrzymasz drugą ratę w kampanii StarCraft II , skoncentrowane na zergach Heart of the Swarm, za darmo. Pamiętaj, aby zalogować się między 8 listopada a 8 grudnia, aby go odebrać.

Będziesz mieć dostęp do drabiny rankingowej dla wielu graczy, aby rywalizować z innymi graczami, aby stać się najlepszym z najlepszych, wraz ze wszystkimi jednostkami multiplayer z Wings of Liberty, Heart of the Swarm i Legacy of the Void. Jedyne, co musisz zrobić, aby odblokować to na stałe, to zdobyć 10 pierwszych wygranych dnia w Unranked lub Versus A.I. graj – nasz sposób na zachowanie jakości i uczciwości rankingu.

Obecni i nadchodzący Dowódcy Co-Op mogą grać za darmo do piątego poziomu, a ograniczenie poziomu dla cotygodniowych mutacji zostało usunięte. Będziesz w stanie od razu poradzić sobie z tymi dodatkowymi misjami ze swoimi przyjaciółmi. Dowódcy kooperacji, Raynor, Kerrigan i Artanis, pozostaną całkowicie wolni, co oznacza, że ​​możesz je niwelować według własnego uznania.
Innymi słowy, możesz teraz zagrać za darmo w całą grę wieloosobową StarCraft II, każdego Co-op Commander i całą pierwszą kampanię w historii jednego gracza.

Jeśli zagrasz w Wings of Liberty i chcesz zobaczyć, jak rozwija się reszta epickiej sagi dla pojedynczego gracza, wszystkie inne kampanie pojedynczego gracza – Heart of the Swarm, Legacy of the Void i Nova Covert Ops będą dostępne do zakupu indywidualnie za 14,99 USD lub jako pakiet za 39,99 USD. Będziemy także nadal oferować ulepszenia premium, takie jak pakiety konferansjerów, specjalne skórki i nowe dowództwo kooperacyjne, aby ulepszyć swoje doświadczenia z gry StarCraft II za darmo na wiele różnych sposobów. Podobnie jak w przypadku istniejącego składu Dowództwa kooperacyjnego, będziesz mógł grać w nadchodzących nowych komendach Co-op, którzy zostaną zwolnieni za darmo, dopóki nie osiągną poziomu 5. Możesz także kupić dowolne kampanie lub sezonową wojnę Klatki piersiowej, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do gry rankingowej, jeśli chcesz.