StarCraft: Remastered do pobrania

2017-08-16 0 przez Pliki

StarCraft: Remastered do pobrania już dostępny. Lata temu Blizzard Entertainment opublikował tytuł, który wyznaczył standardy w gatunku strategii czasu rzeczywistego, gra zainspirowała całe pokolenie graczy i pokazała światu potęgę e-sportu.

StarCraft Remastered to gruntownie odświeżona wersja obowiązkowej pozycji z gatunku strategii science-fiction. Zagrajcie ponownie w pierwszą część gry i wielokrotnie nagradzany dodatek StarCraft: Brood War.
Odświeżono wygląd jednostek, budowli i scenerii, poprawiono warstwę dźwiękową i poszerzono obsługiwane rozdzielczości. Ilustrowane przerywniki między misjami tchną nowe życie w zmagania i zwycięstwa takich bohaterów jak Artanis, Fenix, Tassadar, Raynor i Kerrigan.

Poza wprowadzeniem nowych i ulepszonych funkcji zremasterowano również warstwę audio i dialogi z klasycznej odsłony i grafikę do do maksymalnej rozdzielczości 4K UHD. Aktualizacje pozwolą cieszyć się grą StarCraft przez wiele kolejnych lat.

Nadeszła nowa era StarCrafta. Graj za darmo z lepszym dopasowaniem lub uaktualnij, aby odblokować ulepszoną grafikę, ulepszoną narrację i wiele więcej.

Gra StarCraft: Remastered dostępna do pobrania na stronie https://starcraft.com/pl-pl/