Gra Gears 5 za darmo na PC

2021-11-06 0 przez Pliki

Gra Gears 5 za darmo na PC pełna wersja ghry do pobrania z aplikacji Xbox Microsoft Store. Aby odebrać grę musimy uruchomić „Xbox insiders Program” i się zapisać do programu testów, następnie należy zapisać się do Xbox Accessibility Insider League, poźniej wybrac XAIL Gears 5 Accessibility. Grę należy pobrać wykorzystując aplikacje Xbox lub Microsoft Store.

Oto najnowsza odsłona Gears, jednej z najpopularniejszych serii gier wideo. W obliczu nadchodzącej wojny Kait Diaz opuszcza towarzyszy, by przekonać się, co łączy ją z przeciwnikiem. W efekcie dowiaduje się, że to ona stanowi największe zagrożenie dla Sery.

Gears 5 za darmo

najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wideo, powraca z mnóstwem zupełnie nowych funkcji.

Kampania: w obliczu nadchodzącej wojny Kait Diaz opuszcza towarzyszy, by przekonać się, co łączy ją z przeciwnikiem. W efekcie dowiaduje się, że to ona stanowi największe zagrożenie dla Sery. Nowe funkcje kampanii pozwalają przejść ją na nowo z odblokowanymi wcześniej skórkami postaci i broni, a także nowymi poziomami trudności i modyfikatorami.

PvP: niech wygra najlepsza drużyna! Dzięki nowym trybom i zawartości wypuszczonej po premierze Kontra zapewnia świetną zabawę wszystkim graczom niezależnie od preferowanego stylu rywalizacji – zarówno amatorom, jak i zawodowcom.

PvE: walcz o przetrwanie ramię w ramię z innymi graczami. Wybierz postać oraz klasę i ruszaj bronić waszej pozycji w Hordzie lub przebijać się przez zastępy przeciwników w Ucieczce.

Kampania w trybie współpracy dla trzech graczy: wraz ze znajomymi walczcie w trybie współpracy online lub na podzielonym ekranie.

Dostępność: dostosuj rozgrywkę z użyciem ulepszonych funkcji dostępności, takich jak możliwość pełnej konfiguracji kontrolera, opcja poruszania się jednym drążkiem, obsługa Adaptive Controller, narracja menu i interfejsu, lepsze napisy i inne.

Wymagany profil Xbox. Zaloguj się za pomocą istniejącego profilu lub stwórz nowy za darmo.

Pobierz Gears 5 za darmo na PC promocja na gry https://www.xbox.com/pl-PL/games/gears-5