Wargame Red Dragon za darmo

2021-03-04 0 przez Pliki

Wargame: Red Dragon za darmo do pobrania pełna wersja gry w Epic Game Store od 4 marca 17.00 do 11 marca 17.00 Klasyka gatunku RTS w najlepszym wydaniu! Seria Wargame wraca do służby w grze, która jest większa, bardziej złożona i imponująca niż kiedykolwiek. W Wargame: Red Dragon toczysz wojnę na duża skalę, w której ścierają się ze sobą siły Zachodu i krajów bloku komunistycznego. Fajna gra wojenna do ściągnięcia bezpłatnie.

Opis gry1991: dwa bloki walczą ze sobą w nowym regionie: Azji. W konflikcie uczestniczą również inne kraje: Japonia, Chiny, Korea Północna, Korea Południowa, Australia i Nowa Zelandia. Mając do dyspozycji zasoby wojskowe wszystkich 17 narodów uczestniczących w wojnie, tworzysz armię złożoną z aż 1450 wiernie odwzorowanych jednostek! Dowódź czołgami, samolotami, helikopterami, nowymi okrętami i jednostkami wodno-lądowymi w intensywnych bitwach o niezrównanej głębi taktycznej. Poznaj ukształtowanie terenu zróżnicowanych, niezwykle realistycznych pól bitew, zapanuj nad nowymi obszarami morskimi i zmień bieg historii w konflikcie opracowanym i zaprojektowanym z ogromną dbałością o szczegóły przez studio Eugen Systems.

Wargame Red Dragon do pobrania

Dzięki nowemu systemowi dynamicznej kampanii Wargame: Red Dragon oferuje wspaniałe wrażenia w trybie dla pojedynczego gracza. Gra wojenna zawiera także rozbudowany tryb wieloosobowy, w którym może ze sobą rywalizować jednocześnie nawet 20 graczy. Wargame: Red Dragon – strategiczna gra czasu rzeczywistego wyprodukowana przez Eugen Systems i wydana przez Focus Home Interactive 17 kwietnia w Stanach Zjednoczonych. Jest to trzecia gra z serii Wargame. 

Pobierz Wargame: Red Dragon pełna wersja gry po polsku https://www.epicgames.com/store/pl/p/wargame-red-dragon