Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse za darmo

2021-11-23 0 przez Pliki

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse za darmo pełna wersja gry do pobrania po polsku z Amazon Gaming. Gra Zombie do odebrania za darmo w Amazon Prime Gaming od grudnia.

Zostań zombie. Siej spustoszenie i pożeraj mózgi.

Jest rok 1959. Miasto Punchbowl w stanie Pensylwania jest wzorem postępu i życiowego ideału. Pokaż żyjącym, że prawo i porządek są niczym dla zdeterminowanego umarlaka. Maggie, twój chłopak wrócił i Punchbowl czekają kłopoty! Gracz może obserwować akcję z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Edward „Stubbs” Stubblefield był komiwojażerem, w latach trzydziestych dwudziestego wieku, szukał sposobu na zarobienie dużej ilości gotówki. Podczas jednej z wypraw do stanu Pensylwania został napadnięty, brutalnie pobity i zamordowany. 26 lat później (w 1959 roku) miliarder Andrew Monday chce zbudować monument który ma zaspokoić jego własne ego – miasto przyszłości o nazwie Punchbowl, w którym Amerykanie mogliby szukać rozrywki i szczęścia. Andrew Monday nie wiedział, że jego miasto zostało zbudowane na miejscu spoczynku Stubbsa, który został przebudzony do życia. Futurystyczne miasto jest pełne świateł, drapaczów chmur oraz wielu maszyn. Stubbs szuka odpowiedzi na pytanie, kto go zabił i dlaczego został przebudzony do życia. W grze zastosowano odpowiedni arsenał broni: eksplodujące granaty stworzone z jelit, plwocina do ataków na odległość, odrywana ręka, która potrafi przedostać się przez wąskie przejścia lub sama głowa.

Gra Zombie za darmo

Częstuj się pysznymi śmiertelnikami i uzupełniaj swój cielesny arsenał, który obejmuje zombie-plwocinę, flakogranaty i dosłownie zapierające dech w piersiach gazy. Zaciśnij swoją oderwaną rękę na głowie rewelersa i przejmij kontrolę nad jego umysłem. Przekształć wrogów w nieumarłych sprzymierzeńców i poprowadź ich do boju z żyjącymi. Pokaż retro-futurystycznemu, pensylwańskiemu miastu Punchbowl, że konsekwencje błędów z przeszłości są nieuniknione. Gra jest genialna i ma spolszczenie wtedy by się grało fajnie. Zaproś znajomego do gry w roli Grubbsa i ciesz się klasyczną, szaloną rozgrywką w trybie współpracy. (Znajomy nie jest zawarty w zestawie)

Pobierz Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse za darmo download gry https://gaming.amazon.com/intro