Rogue Company Epic Pack za darmo

2021-11-08 0 przez Pliki

Rogue Company Epic Pack za darmo do pobrania w Epic Games Store od 11 listopada. Rozpocznij czwarty sezon z tym ognistym DARMOWYM ekskluzywnym pakietem Epic Games! Odblokuj Switchblade i Scorch, dwóch wybuchowych Łotrów, którzy podpalają przeciwników ogniem i napalmem! Otrzymaj również strój Inferno Imp Switchblade wraz z 20 000 PD Przepustki Bitewnej; wszystko za DARMO!

Dołącz do ponad 20 mln graczy , taktycznej, trzecioosobowej strzelance akcji. Wciel się w agenta Rogue Company, korzystaj z potężnego uzbrojenia, nowoczesnych gadżetów i zdolności. Zaakceptuj misję i wskocz do różnych trybów gry 4 na 4 i 6 na 6. Zagraj BEZPŁATNIE już dziś!

Rogue Company

Łap za sprzęt i ruszaj do Rogue Company – trzecioosobowej taktycznej strzelanki akcji, w której los świata spoczywa w twoich rękach. Pokonaj wrogi oddział w różnych trybach gry, rozgrywających się w egzotycznych lokacjach, z emocjonującymi strzelaninami i eksplozjami… mnóstwem eksplozji. Zbierz oddział i zagraj BEZPŁATNIE już dziś!Wskocz w sam środek misji o wysoką stawkę, w strefach zagrożenia na całym świecie. Weź udział w pełnych akcji trybach gry 4 na 4 i 6 na 6; kontroluj ważny punkt w King of the Hill, walcz o przetrwanie w Strikeout i rozstawiaj oraz rozbrajaj bomby w Demolition. Szukasz zaciętej rywalizacji? Dołącz do kolejki Ranked i popisz się umiejętnościami. Albo zrelaksuj się w rotowanym trybie Limited-Time.Walcz jako jeden z wielu agentów Rogue Company, z których każdy posiada unikatowy zestaw umiejętności, uzbrojenia i gadżetów! Wystrzeliwuj wybuchowy napalm, używając Chaos Launchera Switchblade, skorzystaj z drona wskrzeszającego Sainta, aby postawić towarzyszy na nogi, albo przenieś wrogi oddział do trybu offline, korzystając z hakowania Gl1tcha. Którego Rogue i styl gry wybierzesz?W trakcie każdego starcia zarabiasz pieniądze do wydania w sklepie w grze.

Wybierz podejście do każdej rundy – kupisz katanę i będziesz walczyć w zwarciu czy karabin snajperski Tyr, aby likwidować wrogów z dystansu? Możesz też odblokować nowoczesne gadżety, od ulubionych materiałów wybuchowych Diny po dezorientujący gaz łzawiący.Rogue Company jest w 100% bezpłatne. Wszystkich Rogues można odblokować bezpłatnie i zawierają oni bezpłatne nagrody, które możesz zebrać po prostu grając w grę. Co więcej: Rogue Company obsługuje w pełni rozgrywkę międzyplatformową i postępy międzyplatformowe, a więc możesz grać ze znajomymi niezależnie od platformy i korzystać z odblokowanych elementów w każdym momencie gry.Chcesz uratować innych, wyglądać dobrze i zgarnąć wypłatę? Pobierz Rogue Company i graj BEZPŁATNIE już dziś!

Pobierz Rogue Company Epic Pack za darmo w Epic Games https://www.epicgames.com/store/pl/p/rogue-company–season-4-epic-pack