TeamViewer zdalne sterowanie komputerem

2019-01-01 1 przez Pliki

TeamViewer to darmowy program do zdalnego kontrolowania systemu poprzez Internet i współdzielenia pulpitu. Za pomocą programu TeamViewer możesz w przeciągu niewielu sekund nawiązać połączenie internetowe z dowolnym komputerem osobistym lub serwerem i zdalnie nim sterować tak, jakbyś tuż przed nim siedział. Program TeamViewer jest darmowy do celów niekomercyjnych.

TeamViewer jak połaczyć się zdalnie z komputerem poradnik.

TeamViewer do pobrania za darmo

Zdalne wsparcie techniczne:

Program ten pozwala na zdalne kontrolowanie dowolnego komputera w sposób nie różniący się od fizycznej przy nim obecności – nawet poprzez zapory ogniowe. Twój partner musi tylko zainicjować niewielką aplikację, która nie wymaga ani instalacji ani praw administracyjnych.

Spotkania i prezentacje:

Praca zespołowa, prezentacje i rozmowy służące sprzedaży – zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów. TeamViewer umożliwia Ci współdzielenie pulpitu przez internet z innymi osobami, nawet przez zapory ogniowe – idealne rozwiązanie dla współpracy online.

Biuro na odległość czyli zdalny dostęp:

Miej zdalny dostęp do wszystkich swoich komputerów i serwerów – o każdej porze. Czy chcesz mieć dostęp do swoich komputerów gdy jesteś w drodze? Czy potrzebujesz mieć dostęp do nieobsługiwanych serwerów klienta? Nie ma problemu – z TeamViewer wszystkie instalacje hostów są darmowe.

Bezpieczeństwo:

TeamViewer to bezpieczne rozwiązanie do zdalnej konserwacji Twoje połączenia realizowane są poprzez w pełni zabezpieczone kanały danych z wymianą kluczy przy użyciu 1024-bitowego algorytmu RSA oraz 256-bitowego szyfrowania sesyjnego AES.

Optymalna wydajność:

TeamViewer optymalizuje jakość obrazu i prędkość w zależności od połączenia sieciowego. Tym samym uzyskuje się optymalną wydajność od połączenia LAN po połączenie modemowe.

Pobierz TeamViewer https://www.teamviewer.com/pl/automatyczne-pobieranie-teamviewer/

Zapewnij sobie dostęp do komputerów zdalnych w drodze za pomocą aplikacji TeamViewer: Remote Control na Androida, Apple iOS, Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows Phone 8.1, Windows RT 8.1 i BlackBerry. Korzystaj z urządzeń przenośnych, aby udzielać pomocy technicznej w dowolnym momencie lub uzyskać zdalny dostęp do nienadzorowanych komputerów. Jeśli zamierzasz korzystać z aplikacji do celów komercyjnych, zapoznaj się z uwagami dotyczącymi licencji.